Жити по-новому: як Барна перевершив Хоптяна

07/10/2015 6
Розмір тексту:

Виявляється, пристрастний трибунний оратор і за сумісництвом голова Тернопільської ОДА Степан Барна мало відрізняється від сумнозвісного регіонала Валентина Хоптяна.

Барна Степан, Бабійчук ІванАудіозапис наради з головами РДА, оприлюднений інтернет-виданням “Львів-Тернопіль щоденно”, б’є рекорди відвідуваності у соцмережах. Читачів соціальних мереж вразив цинізм посадовця, який ще донедавна вважався майданним діячем, а, судячи зі скандального аудіо, за методами роботи мало відрізняється від скандальних “папередніків”.

З шестихвилинного монологу голосом Степана Барни можна дізнатися багато цікавого:
– чому всі автортетні люди мають записуватися в Блок Порошенка;
– до якого комісара мають йти ті, хто не погодився це робити;
– чому на вибори не пішла Аграрна партія Петра Гадза;
– як районні газети мають перетворити колишніх регіоналів у волонтерів;
– як влада у своїх політичних цілях планує використати бійців АТО;
– чому залишився на посаді та дає цінні підказки Барні екс-регіонал Іван Бабійчук, якого поза очі називають ідеологом запису в БПП екс-регіоналів.

Зрештою, послухайте цікаве аудіо.

Коментарі (6)

Борщів

10/10/2015

А на рахунок того що Барнина команда не краде, то їм цього на даному етапі просто не потрібно. Вони зараз продають індульгенції колишнім регіоналам. І безпечно і мають можливість підлататись. А красти просто стає небезпечно.

Борщів

10/10/2015

Цікаво, а хто ж це так Бартошка на казначейство в Борщеві лобіює? Не думаю що Люда допустить Бартошка до керівництва після того як він займався її фільмуванням в кабінеті. Напевне найближчим часом таки Степового призначать. А Степового лобіює Іванишин ( я так думаю) який тепер балотується в обласну раду від БПП, а колись він був довіреною особою Януковича ще в часи його премєрства під час виборчої компанії 2004 року. Реванш регіоналів на чолі з БПП.

Патріот

08/10/2015

Шановні писаки бісетесь від того що Барнена команда не краде і не дає вкрасти. Можливо він і набирає в команду бувших але не за гроші і не заганяє за гроші. Ці аграрії дорогли спасти Україну від розвалу зберегли її цілісність бо їм тут жити і тут працювати. Стидно писаки побійтеся бога знову вносити розбрат.

ЛЕМКО

07/10/2015

Тупак тупаком той баран(звиняйте букви попутав-барна)Блюдолизи,авантюристи,і вправні шантажисти…Як стьопка так олько…А третій братчик їх де буде ??? Кажуть в европі ткерміни відбуває…Тут збирають всіх впертих лемків на заході держави і зомбують той нещасний нарід-брехнею ,впертістю,наглістю..Може вже вистарчить вірити таким новоявленим димократам від петьки,юльці,юрчика.Гірші вони злодюги від яника!!! Той був бандюком і того не скривав а вони на крові майдану розказують байки як вони будують нову державу…Наглоти більшої ще не було в Незалежній державі…

Любко

07/10/2015

В радянській історії був прекрасний вислів НА ШТИКАХ МОЖНА ПРИЙТИ ДО ВЛАДИ А ОТ ВТРИМАТИСЬ НІ.

Ігор

07/10/2015

люди побачили всю “правду” Барни вже давно. Це такий собі підлабузник, а головним кредо якого мабуть – бути ближче до корита.

Додати свій коментар

Креатор буд
Погода, Новости, загрузка...

Опитування

  • Ви вже посадили картоплю?

    Результати

    Loading ... Loading ...