Жителів Тернопільщини змусять обирати між пенсією і зарплатою?

13/03/2017 7
Розмір тексту:

Пенсійні нововведення чекають жителів Тернопільщини уже найближчим часом. Осіб, які досягли пенсійного віку, таки змусять обирати між пенсією або зарплатою. Це нововведення поки обговорюється в Кабміні.

Загалом проект пенсійної реформи в Україні до кінця ще не сформований. Одна з пропозицій – суттєво збільшити розмір пенсії, але її отримувати будуть лише ті особи, в кого достатньо стажу. Також працюючим пенсіонерам доведеться зробити вибір між роботою і пенсією. Крім цього, на обговоренні в Кабміні пропозиція щодо збільшення пенсійного віку. Ставлення тернополян до можливих нововведень неоднозначне.

«Думаю, то справедливо, щоб пенсіонери отримували або пенсію, або зарплату. Таким чином з’явиться більше робочих місць для молоді. А якщо пенсіонер має бажання працювати, то змушений змиритися лише з отримуванням пенсії. Щодо збільшення пенсійного віку, то, на мою думку, це недоцільно, враховуючи середню тривалість життя в Україні», – каже тернополянин, медичний працівник Іван Бойко.

При нестачі кількох років стажу, українцям рекомендуватимуть сплачувати внески до Пенсійного фонду і таким чином «купити» собі пенсію. Але це обійдеться недешево – рік стажу ватуватиме до дев’яти тисяч гривень.

  • Теги:

Коментарі (7)

віктор

18/04/2017

певно іван бойко в псіхушці нічним медсанітаром працює а скоріше вигаданий комент.реформи покращують життя криветкам які при владі.молодьпісля ваших реформ ще більше тікатиме за кордон.креветкам один вихід робити з україни ще одну північну корею.

Наталья

13/04/2017

Безсоромники,ще у них піднялася рука забирати пенсії зароблені важким трудом.У мене трудовий стаж 40 років .При сьогоднішній медицини та високим рівнем цін на все ,не можливо вижити,тому працюю.Живу без чоловіка з дочкою,яка вчиться. Проводьте свої дурацькі реформи ,так щоби не було хабарів,заохочуйте молодь на працю,а не так як у деяких в 35 років не має трудової книжки.

НАШ

19/03/2017

Йолопи,вам кинули кістку і ви гризетесь!Дайте достойну пенсію щоб людина була самодостатньою!А якщо пенсіонер ледве жевріє,в чому ви його засуджуєте?Що працює,а не пробирається?Тут треба підходити деференційовано не інакше…А дурнів,горлохватів в нас на сто років вперед!!!

мама

17/03/2017

потрібно врахувати якщо є в пенсіонера на утримані неповнолітні діти

прибиральниця

15/03/2017

це несправедливо,пенсію вони заслужили і на ці копійки ім не вижити, молодь виіде бо за такий мізер в тернополі ніхто працювати не буде, надія на пенсіонерів,чи ви бачили щоб молодь працювала двірниками чи санітарками,ніколи

житель

13/03/2017

давно пора молодь виїжджае за кордон на заробітки а пенсіонери і пенсію і зарплату получают при чому деякі дуже далекі від реальності

ВАСЯ

13/03/2017

а що тут поганого молодь в нас досить розумна

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Чи користуєтеся Ви субсидіями?

    Результати

    Loading ... Loading ...