Жителів Тернопільщини просять “включатися”

11/03/2016 0
Розмір тексту:

«Включайся», – під такою назвою стартувала громадянська ініціатива у Тернополі. Жителів обласного центру закликають повідомляти про факти корупції, хабарництва, інші порушення, а також брати участь у вирішенні нагальних проблем краю.

пікет, акція, протест, мітингТака громадянська ініціатива вже діє у Житомирі, Івано-Франківську, Львові. Програма передбачає співпрацю громадських активістів, жителів регіону та народних депутатів.

«Суть програми у тому, щоб налагодити комунікацію влади та місцевих жителів. Проект буде реалізовуватися так – народні депутати зустрічатимуться із громадськими активістами та місцевими жителями та спільно обговорюватимуть нагальні проблеми, вирішенню яких повинні сприяти народні обранці на законодавчому рівні. Зараз багато проблем виникає із розподілом земель та відсутністю діалогу влади та громади. Важливо, що наші громадяни активно долучалися до цієї ініціативи, щоб повідомляли про різні питання, які їх хвилюють», – відзначив ініціатор проекту Остап Єднак.

Однак жителів Тернопільщини найбільше хвилюють питання пов’язані із рівнем заробітної плати, високими тарифами, військовою ситуацією в Україні. На жаль, ці проблеми не вирішуються за один день.

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • За рік в Україні президентські вибори. За кого з можливих кандидатів Ви плануєте голосувати?

    Результати

    Loading ... Loading ...