Фантастичне, за його словами, відчуття склалося у депутата міської ради Петра Гоча під час прийняття бюджету Тернополя на 2012-й рік.

Як відомо, 5 січня паралельно відбувалися сесія міської і обласної рад. І там, і там одним із головних питань було прийняття бюджету.

За словами регіонала, в обласній раді ситуація була дзеркально протилежна тій, котра спостерігалась у раді міській.

– Фракція «Свободи», яка розповідала, наскільки погано сформований бюджет, по тих всіх цифрах казали, що він найгірший і гіршого не може бути, давайте реагувати. Ми казали, що це зараз те об’єктивне, що є, тому ми мусимо його приймати. Тепер ситуація перевернулась дзеркально навпаки. І мені як депутату варто було б брати цей бюджет і шукати якісь підводні течії, десь не додали, і розказувати, який я борець за права всього міста. І яка погана міська влада. Але я цього робити зараз не буду, – сказав Гоч.

Також депутат висловив радість з того факту, що на сесії міської ради є більше конструктивної співпраці, аніж на обласній сесії.

– Але з іншого боку дуже неприємно, коли навіть дехто працює в галузях, є державними службовцями чи чиновниками і починають шукати те, чого немає там шукати. Хоча ми можемо уважно подивитися, як кошти розподіляються, і куди вони йдуть. З іншої сторони, якщо найбільший борець з режимом Януковича – це Петро Семенович (депутат міськради Петро Гринчишин – прим. авт.), то я спокійний за режим Януковича, – зазначив регіонал.

Як побажання Петро Гоч запропонував усім разом шукати моменти, де місто може заробити більше.

Читайте на цю тему: