Які “сюрпризи” підготували для тернопільських абітурієнтів

18/01/2016 0
Розмір тексту:

Програми зовнішнього незалежного оцінювання на 2016-ий рік уже затвердженні. Фахівці запевняють, що рівень складності такий, як минулих років.

Юрій ШайнюкДворівневих тестів у зовнішньому незалежному оцінюванні -2016 не буде, така практика не виправдала себе минулого року, крім того акцентуватимуть на вмінні мислити, передбачені творчі питання навіть з математики.

«Є особливості нарахування балів за тести. З математики у нас буде частково і творча робота. Творчими є відкриті тести. А з історії України тести будуть складатися з двох частин – історія України двадцятого, двадцять першого століття, друга частина – від найдавніших часів – до початку двадцятого століття. Результати будуть підсумовуватися і зараховуватися як вступний іспит до вищих навчальних закладів», – каже в. о. директора Тернопільського комунального інституту післядипломної педагогічної освіти Юрій Шайнюк.

Наступного року також поєднуватимуть зовнішнє незалежне оцінювання з державною підсумковою атестацією. Відтак брати участь у ЗНО, як мінімум з двох предметів, будуть змушені всі одинадцятикласники. Оскільки без державної підсумкової атестації не буде можливості отримати атестат про середню освіту.

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • За рік в Україні президентські вибори. За кого з можливих кандидатів Ви плануєте голосувати?

    Результати

    Loading ... Loading ...