Які “сюрпризи” підготували для тернопільських абітурієнтів

18/01/2016 3
Розмір тексту:

Програми зовнішнього незалежного оцінювання на 2016-ий рік уже затвердженні. Фахівці запевняють, що рівень складності такий, як минулих років.

Юрій ШайнюкДворівневих тестів у зовнішньому незалежному оцінюванні -2016 не буде, така практика не виправдала себе минулого року, крім того акцентуватимуть на вмінні мислити, передбачені творчі питання навіть з математики.

«Є особливості нарахування балів за тести. З математики у нас буде частково і творча робота. Творчими є відкриті тести. А з історії України тести будуть складатися з двох частин – історія України двадцятого, двадцять першого століття, друга частина – від найдавніших часів – до початку двадцятого століття. Результати будуть підсумовуватися і зараховуватися як вступний іспит до вищих навчальних закладів», – каже в. о. директора Тернопільського комунального інституту післядипломної педагогічної освіти Юрій Шайнюк.

Наступного року також поєднуватимуть зовнішнє незалежне оцінювання з державною підсумковою атестацією. Відтак брати участь у ЗНО, як мінімум з двох предметів, будуть змушені всі одинадцятикласники. Оскільки без державної підсумкової атестації не буде можливості отримати атестат про середню освіту.

  • Теги:

Коментарі (3)

Любко

19/01/2016

Це не маячня напривеликий жаль це правда. Вся вища освіта в Україні не підкріплена практикою. А це означає що за рідким виключенням молодим вдається влаштуватись за тими знаннями які вони здобували у так сказати Вишах. Особливо в Економічному Тернополя. В Києві був час коли при вході в офіс пристойної фірми були оголошення з ТАНГУ не приймаємо. А що змінилось? Хіба що Ректори. Так став молодий КРИСОВАТИЙ А.І. і що він з його зусилями може змінити в бюрократичному апараті Міносвіти.? Та нічого. Поки ідіотскі навчальні плани будуть спускати зверху нічого такі молоді професори як ЛУЧКО, ШИНКАРИК, КРИСОВАТИЙ не зможуть поміняти. А шкода що вних звязані руки вони дійсно моглиб передати багаж знань практичних молоді.

ТАК-ТАК

18/01/2016

Маячня старої сивої кобили (до Любко)

Любко

18/01/2016

Не вже в Міносвіти не розуміють що які б ЗНО не видимували це все дурня. Підписатись під Болонський процес це одне а от змінити самі підходи це зовсім інше. В Українські вузи скоро підуть діти яким просто потрібний диплом а не знання. Знання потрібно здобувати в Західних вузах.

Додати свій коментар

Креатор буд
Погода, Новости, загрузка...

Опитування

  • Ви вже посадили картоплю?

    Результати

    Loading ... Loading ...