Як у Тернополі святкуватимуть Дні Європи

19/05/2017 0
Розмір тексту:

Традиційно у третю неділю травня у Тернополі та в усій Україні відзначають Дні Європи, які популяризують європейську культуру.

Зі слів начальника управління стратегічного розвитку Юлія Дейнеки, у нашому місті буде зроблений акцент на представленні польської культури, тому очікується приїзд кількох делегацій з Польщі.

«У Тернопіль приїжджає Генеральний консул Польщі у місті Луцьку Вєслав Мазур, а також делегації з наших польських міст-партнерів Ельблонг, Хожув, Еленя-Гура. Буде ще одна делегація з міста Плонськ, з якою ми лише плануємо 20 травня підписати угоду про співпрацю, – розповідає Юрій Дейнека. – Окрім того, у місті буде відкрито три спеціалізованих виставки та відбудуться концертні програми мистецьких колективів п’яти польських міст».

Співорганізатори заходу: Тернопільська міська рада та Генеральне консульство Республіки Польща в Луцьку.

19 травня (п’ятниця)

19.30 – відкриття виставки «Епоха чемпіонів. Час вкаже чемпіонів» (ресторація арт-галерея Бункермуз, бульвар Т.Шевченка, 1)

20 травня (субота)

12:00-13:00 Відкриття виставок «780 років місту. Ельблонгу» та «Немає незалежної Польщі без незалежної України. Єжи Ґєдройць і Культура в українському контексті» (Український дім «Перемога», б-р Т. Шевченка, 27)

13:00 – початок роботи фуд зони – європейської та польської кухні та туристичних представництв польських міст (Театральний майдан)

13:00 – початок конкурсу вуличних музикантів

13:00-15:00 – виступи Євроклубів шкіл міста (Театральний майдан)

16:00-16:45 – офіційне відкриття Днів польської культури у м. Тернополі (сцена на Театральному майдані)

16:45-22:00- Концертна програма за участю польських та українських колективів (Сцена на Театральному майдані):

 1. м. Ельблонг- «FUMEZ»
 2. м. Плонськ – «NUTKA»
 3. м. Люблін – «BACKBEAT»
 4. «Lublin Street Band»
 5. Хужожнього колективу міста Хожув

17.00 – 17.30 – підписання Меморандуму про партнерство між Тернополем і Плонськом за участі Генерального консула Республіки Польща у Луцьку та делегацій партнерських міст (Тернопільська міська рада).

 • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

 • Де плануєте відпочивати влітку?

  Результати

  Loading ... Loading ...