Всеукраїнська проща у Зарваниці: деякі паломники ішли майже тиждень

15/07/2017 0
Розмір тексту:

Сьогодні, 14 липня, у Зарваницю прибули перші піші групи прочан із Кам’янця-Подільської єпархії на чолі із о.-мітратом Іваном Данкевичем, які ішли пішки 4-5 днів. Їх вітав настоятель парафіяльного храму Зарваницької Матері Божої о. Володимир Топоровський.

Як розповідає о. Володимир Топоровський, людей прибуває дуже багато, вони ідуть пішки, їдуть на велосипедах звідусіль. «Нещодавно прибуло 40 велосипедистів із Косова, також слід відзначити духовний подвиг прочан із Ходорова (Львівщина), як ішли пішки 6 днів».

«Сьогодні ми також вітали духовенство та вірних Харківсько-Полтавської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви на чолі із Владикою Ігорем (Ісіченком). Для нас це особливий знак єднання і любові між християнами», – каже священик.

До слова, Архиєрейська Свята Літургія правитиметься Архиєпископом Ігорем під час Всеукраїнської прощі до Зарваниці в співслужінні священиків Харківсько-Полтавської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви за таким розкладом: субота, 15 липня – 9.00; неділя, 16 липня – 6.30. З благословення Митрополита і Архиєпископа Тернопільсько-Зборівського Василя (Семенюка) богослужіння відправлятимуться в нижньому храмі Собору Зарваницької Матері Божої.

Джерело: Тернопільсько-Зборівська архиєпархія УГКЦ

 

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • За рік в Україні президентські вибори. За кого з можливих кандидатів Ви плануєте голосувати?

    Результати

    Loading ... Loading ...