Все про вінчання народного депутата та чемпіонки світу. Фоторепортаж

26/05/2013 0
Розмір тексту:

У неділю о 13:00 у церкві УГКЦ Воскресіння Господнього у селі Велика Березовиця відбулося вінчання нардепа Олексія Кайди і чемпіонки світу з біатлону Олени Підгрушної. Церемонія відбувалася без особливого пафосу.

До місця події Олексій і Олена приїхали на білих автомобілях представницького класу – німецьких BMW та Mersedes.

Подивитися та привітати молодят прийшли кілька десятків людей. Серед них тренери Олени Ігор Починок і Олег Бунт, біатлонне подружжя Вячеслав Деркач та Оксана Хвостенко.

Фракцію ВО «Свободи» у Верховній Раді представляли брат лідера партії Андрій Тягнибок, депутати Андрій Мохник, Ігор Мірошниченко, Валерій Черняков, Ігор Янків та Святослав Ханенко. Старостою з короваєм на весілля запросили депутата облради, також відомого як водій Тягнибока, Олега Любінського.

Під час вінчання молодята випромінювали любов і щастя. Урочиста забава у ресторані “Братислава” розпочалася ближче до вечора. На ній зібрався весь політбомонд Західної України та наближені до ВО “Свобода” бізнесмени.

“За Збручем” бажає молодій парі вічного кохання та многая літа!

Фотографії і текст: Андрій Вербіцький

 Вінчання народного депутата від ВО Свобода Олексія Кайди та чемпіонки світу з біатлону Олени Підгрушної 26 травня 2013 року kajda3 kajda4 kajda7 kajda11 kajda14 kajda15 kajda19 kajda22 kajda24 kajda27 kajda28 kajda32 kajda33 kajda36 kajda37 kajda38 kajda39 kajda40

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • За рік в Україні президентські вибори. За кого з можливих кандидатів Ви плануєте голосувати?

    Результати

    Loading ... Loading ...