На 33 році життя при виконанні службових обов’язків в зоні АТО, рятуючи життя поранених, загинув від кулі снайпера капітан медичної служби Сергій Ракіцький. Народився Сергій 8 вересня 1980 року у селі Великі Мацевиці що на Хмельниччині, проте половину свого життя віддав Тернопільщині.

8 років невтомної праці у тернопільської військовій частині виконував обов’язки лікаря ординатора, начальника  медичного пункту. На дверях кабінету де працював Сергій Дмитрович досі висить табличка з його прізвищем та годинами прийому.

На Сході Сергій Ракіцький числився офіцером  і сержантом 24-ї окремої механізованої бригади. Загинув 24 липня 2014 року під час боїв за звільнення Лисичанська. Чоловік пробув у зоні АТО близько 4 місяці, статний, високий  мужчина за цей страшний період часу змінився до невпізнання. Поховали Героя у неділю, 27 липня у рідному селі.

Всі солдати, офіцери, працівники ЗСУ, члени сімей військовослужбовців пам’ятають Сергій Дмитровича, як грамотного, відповідального спеціаліста, надійного друга, люблячого батька, чоловіка  та сина.

Ця втрата невимовна для батьків, в яких він був єдиним сином для дружини, яка роститиме їхнього неповнолітнього сина.

«Про нього можна писати і говорити багато хороших слів. На нього повинні рівнятись всі Офіцери Збройних Сил України. Він ніколи не залишав наших у біді. Сергій загинув виконуючи свої обов’язки. Врятувавши чиєсь життя він поплатився своїм. Снайперська куля терориста не жаліє нікого. Вічна пам’ять герою України!» – згадують про капітана медичної служби  його колеги. Також вони просять всіх хто служив у військовій частині міста Тернополя згадати і пом’янути Ракіцького Сергія Дмитровича.

«Такі як він не вмирають, такі як він будуть жити вічно у нашому житті. Висловлюємо співчуття батькам, дружині, родичам та віримо що смерть героя не була на марно!» – висловлює свої співчуття командування та колектив медиків колишньої артилерійської бригади.

Джерело: “Свобода