Натовп матерів, дружин і родичів військових батальйону тероборони у відчаї заблокували проїзд із військової частини близько обіду 15 липня. Вони не випускали вояків, бо не знали, куди саме тих перевозять.

батальйон територіальної оборони,АТО,схід,війнаСтаном на 13:50 год із військової частини намагалися виїхати дві вантажівки з військовими та амуніцією, проте люди закрили виїзд собою, повідомляє з місця подій кореспондент 20minut.ua. Також поставили біля воріт барикаду – перевернутий смітник.

Чоловіки в балаклавах і камуфляжі зробили живий коридор.

Станом на 14:10 кілька автобусів із військовими та вантажівок з амуніцією таки виїхали з частини. Вояки зробили живий коридор від воріт на Лозовецькій аж до вул.Шота Руставелі. Мами та дружини плакали і навіть кидалися під колеса.

– Та що ж ви робете? – гукав до літньої жінки боєць у балаклаві та з гранатометом на спині. – Ви повинні пишатися нами – ми Батьківщину вирушаємо захизати! А ви цими криками, цими своїми діями нам тільки бойовий дух понижуєте!

Раніше повідомлялося, що десяток жінок уже добу вартують перед контрольно-пропускним пунктом батальйону тероборони. В’їзд забарикадували абичим. Проте командир батальйону запевняє: участі в АТО його вояки брати не будуть.

Матері солдат запевняють, що удень 15 липня їхніх синів, які тут служать, – відправлять на Схід. Але наголошують, що й половина з них не має навіть бронежилетів.

– З такої безвиході залишається хіба що кричати, – бідкається одна з пікетувальниць. – У сина – маленькі діти, а його сьогодні на Схід кидають… Та ще й без нічого… Навіть бронежилета не видали.

Звідки інформація, що військових з батальйону передислоковуватимуть саме на Схід країни — ніхто так і не уточнив. Самі ж солдатські матері поділилися на два табори. Одні, як пояснили кореспонденту 20minut.ua, приїхали попрощатися з синами. Інші — щоб вплинути на командування нікуди не посилати хлопців.

– Наші депутати з Підволочиського району привезли їм бронежилети. То мій син має захист, – пояснює мати військового.

Ще одна жінка запевнила, що 14 липня розмовляла із командиром батальйону тероборони.

– Він сказав, що хлопців вивезуть, бо є такий наказ, – передає співрозмовниця слова комбата.

Пікетувальниці крізь сльози кажуть, що і їхні сини проти відправки на Схід.

– Мій не хоче їхати, але його застрашили криміналом і змусили написати заяву, що таки їхатиме, – слізно бідкається одна з матерів. – Маємо дитину і повністю одягнути у воєнне, і купити бронежилети, і ще й на смерть послати?

Перед входом на контрольно-пропускний пункт батальйону журналіст поспілкувався із один з місцевих солдатів-противників передислокації. Співрозмовник назвався Володимиром. Пояснює, що до мобілізації уже служив в армії — був зв’язковим.

– Зараз я і не маю з чим їхати, та й не дуже хочу, – пояснює солдат. – 70 відсотків з батальйону не хоче їхати. Я чув, що на всіх є 157 бронежилетів. А мають відправляти 350 хлопців…

Таких вояків командир батальйону територіальної оборони підполковник Ігор Ларін назвав “боягузами і лжепатріотами”.

– І ні на який Схід ми не їдемо. Участі в АТО ці військовослужбовці також не братимуть, – наголосив комбат у телефонній розмові з кореспондентом.

Джерело: “20 хвилин

батальйон територіальної оборони, АТО, схід, війна, військовібатальйон територіальної оборони, АТО, схід, війна, військовібатальйон територіальної оборони, АТО, схід, війна, військовібатальйон територіальної оборони, АТО, схід, війна, військовібатальйон територіальної оборони, АТО, схід, війна, військовібатальйон територіальної оборони, АТО, схід, війна, військовібатальйон територіальної оборони, АТО, схід, війна, військовібатальйон територіальної оборони, АТО, схід, війна, військовібатальйон територіальної оборони, АТО, схід, війна, військовібатальйон територіальної оборони, АТО, схід, війна, військовібатальйон територіальної оборони, АТО, схід, війна, військовібатальйон територіальної оборони, АТО, схід, війна, військові

[youtube1]ab0TFKwPDiQ[/youtube1]

[youtube1]aqcIck_-xAE[/youtube1]