Економічна криза змушує тернополян економити на всьому зайвому. Ріст цін та падіння курсу гривні суттєво зменшило фінансові можливості переважної більшості наших земляків. Війна, яка триває на Сході країни змушує їх переглянути традиційні способи відпочинку.

намети, алкоголь, парк, туристична виставка, ЗапорожанВ ресторанах, нічних клубах та барах обласного центру цьогоріч поменшало  замовлень на новорічні гулянки. Свідомі підприємці перераховують вільні кошти на допомогу АТО, а персоналу замість танців виділяють невеликі грошові премії напередодні свят Миколая та Різдва.

У більшості тернополян немає настрою до танців, розпивання алкоголю та закусування холодцем, коли щодня гинуть найкращі сини України. Як повідомили “За Збручем” дописувачі кілька солідних компаній, які ще тримаються “на плаву” провели збори колективів, де вирішили відмовитися від поїздок до Карпат на лижі або замовлення бенкету. Натомість кошти спрямували у фонди допомоги біженців та на придбання зимового одягу та взуття для мобілізованих до армії співробітників.

Зрештою, святкувати Новий рік чи ні – особиста справа приватного бізнесу. Інша справа державні чиновники. За інформацією джерел “За Збручем” в міській та областій владі, деякі установи та відділи не проти погуляти, не зважаючи на негласну заборону вищого керівництва та ситуацію в Україні. Час святкувань тримають в секреті, а місце для розваг обирають за містом, подалі від людських очей. Обіцяємо оприлюднити хто з слуг народу таки наважиться влаштовувати “бенкет під час чуми”.