В Шумську знесли пам’ятник піонерові, якого нібито спалили живцем “бандерівці”

11/08/2017 0
Розмір тексту:

В Шумську силами ВО “Тризуб” імені Степана Бандери та НВР “Правий Сектор” демонтували пам’ятник “піонеру-герою” Васі Шишковському, який, за вправно складеною легендою, загинув від рук “бандерівців”.

Про це повідомляє прес-служба Тернопільського загону ВО “Тризуб” ім. Степана Бандери.

Свого часу радянська пропаганда наплодила декілька десятків псевдогероїв. Часто перекручуючи факти, як у випадку з Олегом Кошовим, а то й вигадуючи неіснуючих. Інколи, з наміром дискредитувати націоналістичне підпілля, видавало власні злочини за “звірства націоналістів”. Одним із таких виплодів радянського агітпропу був Вася Шишковський, повідомляють у “Тризубі”.

Хоча насправді нічого героїчного у смерті В. Шишковського не було – він лише став однією із жертв кривавої війни, маріонеткою в умілих руках радянської пропаганди, яка брехнею та підступом, змітала все на своєму шляху, зокрема й пам’ять про справжніх героїв нашого народу.

Місцевою владою демонтаж пам’ятника відкладався вже довгий час, хоча рішення про це Шумською міською радою було прийнято ще рік тому. І навіть сьогодні представники влади та правоохоронних органів своїми діями намагались нас переконати у тому, що процес знесення варто відкласти. Та лише під тиском місцевої громади, активістів ВО “Тризуб” ім. Степана Бандери та НВР “Правий Сектор” пам’ятник все ж було демонтовано.

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Де плануєте відпочивати влітку?

    Результати

    Loading ... Loading ...