Представник об’єднання патріотичних сил «Наша Україна» Володимир Гульовський має найбільший потенціал для росту рейтингу серед кандидатів у виборчому округу №164.

Наразі, за результатами соціологічного опитування, лідером електоральних симпатій тут є «свободівець» Михайло Головко, за якого готові проголосувати 22,3% опитаних та ударівець Віталій Ломакович (16,4%). Замикає трійку Володимир Гульовський (11,6%).

Далі розташувалися Володимир Клименко  (11,1%) та Орест Муц (4,7%).

Соціологи зауважують, що нещодавній ріст рейтингу Ломаковича зупинила інформація про порушення щодо нього кримінальної справи та його нещодавнє намагання закрити один із тернопільських інтернет-ресурсів через публікацію, яка стосувалася його минулого. Вичерпав свій ресурс для росту і Михайло Головко, оскільки Об’єднана опозиція не наводить нових вагомих аргументів, які б змушували виборців підтримувати саме їхню політичну силу.

На цьому фоні впадає у вічі стрімкий ріст довіри до «нашоукраїнця» Володимира Гульовського, який через запізнілий старт у виборчій кампанії починав з невисокого рейтингу на рівні 1,5-2%. Однак активне донесення до виборців своїх переконань та своєї програми принесли вагомі результати – 17% потенційної підтримки виборців.

На думку соціологів, кінцевий результат Володимира Гульовського може стати найбільшою несподіванкою на 164-му виборчому окрузі, оскільки 26% виборців, за даними опитування, досі не визначилися, за кого будуть голосувати. З патріотично-налаштованих жителів області симпатики «Свободи» є сталим електоратом, ті, що вагаються, власне обиратимуть поміж кандидатурою від УДАРу та «Нашої України». В контексті ще нещодавнього візиту на Тернопільщину лідера «Нашої України» Віктора Ющенка на свято Покрови (візити лідерів традиційно дають поштовхи до росту рейтингу політичної сили), розраховувати на підтримку «невизначених» у Гульовського підстав є значно більше, ніж у його опонента.

Опитування проведене 8-12 жовтня 2012 року Лабораторією політичного аналізу «Соціум» з метою вивчення громадської думки в Україні. Метод опитування – особисте інтерв’ю. Вибірка становить 550 респондентів. Теоретична допустима похибка складає 2,8%.