“Петриків Крос-Кантрі – 2016”, – така назва велоперегонів, які днями відбулися на Тернопільщині. Брало участь у змаганнях майже сто осіб, найстаршому учаснику сімдесят п’ять років. Проводять такі змагання, щоб популяризувати велосипедний спорт і здоровий спосіб життя.

Організувала велоперегони громадська організація «ВелоАкадемія». У планах організаторів ще один велосипедний марафон «Тернопіль-Бережани». Цей захід планують провести восени. «Тішить, що велосипедний спорт набуває популярності серед молоді і старшого покоління. У змаганнях “Петриків Крос-Кантрі – 2016” брало участь майже сто осіб. Загальна довжина траси – більше п’яти кілометрів. Індивідуальна гонка проходила у 2 кола по дорогах та стежках Петриківського лісу, тобто неподалік від Тернополя. Ці змагання ми проводимо не вперше, але цього року було багато нових учасників. Ми заохочуємо брати участь молодь і старше покоління. У наших планах – наступні цікаві проекти, які пов’язані з популяризацією велосипедного спорту», – каже голова ГО “ВелоАкадемія” Руслан Тхорик.

Представники ГО «ВелоАкадемія» сподіваються, що у наступному веломарафоні буде ще більше учасників. Дистанція осіннього веломарафону «Тернопіль – Бережани” становитиме п’ятдесят кілометрів.