У Тимошенко готуються змістити Деревляного?

08/02/2016 0
Розмір тексту:

Діяльність тернопільської “Батьківщини” проінспектують столичні партфункціонери. Найближчим часом вони ознайомляться зі станом справ на Тернопільщині. Про це повідомляють джерела всередині партії.

Василь Деревляний піде на вибори разом із СмикомУ столиці останнім часом незадоволені діяльністю незмінного голови місцевих тимошенківців Василя Деревляного. Зокрема, йдеться про порушення міжпартійних домовленостей про співпрацю зі “Свободою” у місцевих радах. Нагадаємо, що на Тернопільщині Деревляний, незважаючи на наполегливі рекомендації центрального офісу, порушив київські домовленості та пішов на співпрацю з місцевими порошенківцями. Це дозволило Деревляному отримати високий кабінет в Білому домі, зберегти Івана Крисак на посаді першого заступника голови ОДА та багато іншого. Зокрема, у столиці викликало розголос надання ОДА родині політика ставка поруч з Тернополем.

Не виключено, що наслідками інспекції політику запропонують по-мирному позбутись посади голови обласної “Батьківщини”, а на це місце запропонують особу з менш підмоченою репутацією.

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • За рік в Україні президентські вибори. За кого з можливих кандидатів Ви плануєте голосувати?

    Результати

    Loading ... Loading ...