У Тимошенко готуються змістити Деревляного?

08/02/2016 11
Розмір тексту:

Діяльність тернопільської “Батьківщини” проінспектують столичні партфункціонери. Найближчим часом вони ознайомляться зі станом справ на Тернопільщині. Про це повідомляють джерела всередині партії.

Василь Деревляний піде на вибори разом із СмикомУ столиці останнім часом незадоволені діяльністю незмінного голови місцевих тимошенківців Василя Деревляного. Зокрема, йдеться про порушення міжпартійних домовленостей про співпрацю зі “Свободою” у місцевих радах. Нагадаємо, що на Тернопільщині Деревляний, незважаючи на наполегливі рекомендації центрального офісу, порушив київські домовленості та пішов на співпрацю з місцевими порошенківцями. Це дозволило Деревляному отримати високий кабінет в Білому домі, зберегти Івана Крисак на посаді першого заступника голови ОДА та багато іншого. Зокрема, у столиці викликало розголос надання ОДА родині політика ставка поруч з Тернополем.

Не виключено, що наслідками інспекції політику запропонують по-мирному позбутись посади голови обласної “Батьківщини”, а на це місце запропонують особу з менш підмоченою репутацією.

  • Теги:

Коментарі (11)

Мирослав

20/03/2016

Деревляний розвалив “Батьківщину” на Тернопільщині.

Оксана

19/03/2016

Василь Тимофійович завжди вмів пристосуватися до любої влади заради своїх особистих інтересів. Це загальновідомий факт

Олег

19/03/2016

Після того як Деревляний нажився продаваючи місця в списку партії, та ще й колишнім регіоналам НАРЕШТІ в Києві зрозуміли що потрібно його замінити

Сергій

10/02/2016

А може краще ПОЧУТИ, що зробив пан Деревляний? Тоді і судити можна про людину.

Любко

08/02/2016

Якщо шановні Ви говорите що в області ще не виріс політик щоб поміняти Деревляного то я думаю що Ви помиляєтесь. Деревляному не вигідно підпускати молодь дійсно грамотну і можуть щось протиставити старшим панам по партії. В осередку все встоялось і всі знають хто сидить на партійній касі. А те що пана Деревляного відтіснили так цьому є доказ ні для кого не секрет що пан Василь не попав в прохідний список партії у ВР.

Правда

08/02/2016

Непотрібно хаяти Свободу яка вона не є але це патріоти,а Василько Деревляний відпрацьований матеріал і домовленості порушувати не мав права.

Віктор

08/02/2016

Для тернополян все ясно, певно “Батьківщина” дуже вже “ласий кусочок”, бо тілько но мова заходить про наближення виборів, сайти починають писати, що Тимошенко знімає Деревляного. Хто не знає скажу, а хто знає підтвердить: на Деревляному тримається вся партійна організація і скільки би пси не гавкали, в області ще не виріс політик, який би міг “посунути” Деревляного.

Петро

08/02/2016

Знаю багатьох людей, які не підтримують “Батьківщину” саме через те, що її очолює на Тернопільщині такий недалекий і непотрібний керівник. Думаю, Юля мала б значно кращий результат на виборах, якби більш ретельно підбирала керівні кадри. Ганьба !

олександр

08/02/2016

Багато жителів Тернопільщини знають <> справи які зробив і продовжує робити цей політик від <> і вже сьогодні не мають жодних ілюзій .
Нарешті це дійшло і до Киівських функціонерів .Надіюсь вони зроблять правильні висновки і дану політичну силу очолить така особа,що заслуговує цього.

Петро Олесандрович

08/02/2016

Деревляний порядний політик, навідмінну від злодіїв зі Свободи! І правильно зробив, що зберіг стабільність в області! А як Надал подякував міському керівнику Батьківщини Артимовичу, якого призначили головним лікарем міської дитячої лікарні? То нормально???

Любко

08/02/2016

Нічого нового для мене ядавно говорю що пан Деревляний себе вичерпав! Молодь більше не хоче такого наставника! В кінці кінців в Києві зрозуміли що пора щось робити тому що не виключені нові парламенські вибори!

Додати свій коментар

Креатор буд
Погода, Новости, загрузка...

Опитування

  • Ви вже посадили картоплю?

    Результати

    Loading ... Loading ...