Пізно ввечері у п’ятницю, біля культурно-ділового центру «Україна», що на самісінькому Театральному майдані, чоловік кавказької національності побив двох українських дівчат. Все відбувалося на очах у багатьох свідків.

Азербайджанець з українським паспортом не скупився на образливі слова в бік слабкої статі, при цьому одну з них неодноразово бив ногою в груди і голову. Коли на допомогу кинулися відвідувачі закладів «Коза» та «Файне» місто, нападник пригрозив їм фізичною розправою з використанням зброї.

«Пізно ввечері ми з мою подружкою Христиною вже виходили з «України», – розповіла одна із постраждалих Софія Гусак. – Оскільки затрималася, доробляючи деякі документи. На сходовій клітці було темно. Враз позаду почула голоси. До нас зверталися російською мовою та ще й з акцентом з якимось двозначними натяками. Коли дала відмашку цим людям, вони почали називати нас проститутками та іншими нецензурними словами. При цьому бігли за нами».

Решта подій відбулися біля входу в «Україну». Якщо пані Софія встигла втекти, то 19-річну Христину азербайджанець схопив за косу і кинув на асфальт. Софія повернулася назад, за що одразу двічі отримала удар ногою в груди. Кавказець відпустив косу юної українки і кинувся добивати іншу. Він ще раз вдарив Софію. На цей раз коліном. Потерпіла впала, та якось змогла покликати на допомогу. Коли на крик збіглися люди, агресор перелякався чоловіків і закрився у своє автомобілі «БМВ-Х5» з польськими номерами.

На виклик прибули міліонери, які затримали азербайджанця з українським паспортом. Він себе надалі вів агресивно і погрожував навіть правоохоронцям. Навіть у відділку до друзів потерпілих дівчат кричав, що поріже їх на шматки.

«Зараз я лежу у лікарні, – додала Софія Гусак. – Наступного дня мене викликали у міліцію дати додаткові свідчення. Коли виходила звідти, то втратила свідомість. Лікарі діагностували серйозний забій грудної клітки, кровопідпливи обох передпіч та закриту травму нижньої щелепи».