У Тернополі активісти замурували російський “Сбербанк”. ФОТО

18/03/2017 2
Розмір тексту:

У Тернополі активісти обклеїли вікна офісу “Сбербанку” інформаційними листівками та замурували вхід до нього. Таким чином вони висловили протест проти діяльності в Україні російських компаній.

Акцію провели “Правий Сектор” спільно з ВО “Свобода” та Національним Корпусом.

“Протягом більше трьох років війни влада не спромоглася заборонити бізнес окупантів на території Україні. Ведеться торгівля через окуповані території , російські бізнесмени відкривають філії своїх підприємств на нашій землі. Прибутки, отримані через цю діяльність, фінансують армії РФ та сепаратистів на сході України.

Зокрема в Україні продовжує працювати філія Сбербанку Росії. Саме тому, сьогодні, 18 березня «Правий Сектор» спільно з ВО «Свобода» та Національним Корпусом провели акцію біля відділення Сбербанку в Тернополі. Націоналісти вже неодноразово попереджали адміністрацію про можливі акції прямої дії, якщо банк не припинить свою роботу добровільно. Тому активісти обклеїли вікна офісу інформаційними листівками та замурували вхід до нього.

Ця спільна акція трьох націоналістичних структур буде далеко не останньою в боротьбі за інтереси української нації. Через злочинну бездіяльність влади щодо російського бізнесу, активні українці будуть самі перешкоджати економічній діяльності РФ”, – повідомляють на сторінці “Правого сектору” у соцмережі.

  • Теги:

Коментарі (2)

Зоряна

19/03/2017

На вулиці Б.Хмельницького в м. Тернополі ” мирно ” собі торгують продукцією російського виробництва “TIANDE”. (Кажуть, що це- китайське…) НЕПРАВДА! (Александр Елькин, генеральный директор компании TianDe, Марина Валентиновна Одинцова, Бриллиантовый директор корпорации TianDe, Ламара и Игорь Жабины, Виктор Бострем,…..). а в Україні – Олександр Морозов-красава , Юрій Сводоба,… , Це – сітковий маркетинг, і керівництво розбагатіло завдяки обману і праці тих, хто внизу…хто ганяє з торбами і продає продукцію російського виробництва….

галина

18/03/2017

Будь-які конфлікти повинні вирішуватись нормально.А це просто дич якась.Невже нема більш цивілізованого способу вирішити конфлікт.Ви ж подивіться зі сторони на що це схоже.Яка Європа нам світить після такого безладу.Я не підтримую цей банк,алетака поведінка наших людей дуже засмучує.Це позор всім.Ми б мали показати ,що ми достойні люди,а впали лицем в болото.

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Чи розраховуєте Ви жити за рахунок пенсії?

    Результати

    Loading ... Loading ...