Тернопільські дороги і тротуари перетворилися на суцільну ковзанку. Тернополяни масово падають. У травмпункті починається ажіотаж.

Тернополянка Марія Нагорна дорогою до магазину кілька разів впала. Жінка пошкодила собі ногу і була змушена звертатися до лікарів.

“Мій похід до магазину сьогодні був дуже невдалим. Дороги нереально слизькі. Машини буксують, люди падають. Я на власні очі бачила, скільки людей падає на тротуарах. Ніякого сліду піску не помітно, не бачила і щоб хтось посипав ці дороги чи розчищав. Наприклад, на вулиці Острозького, на вулиці Живова я не бачила, щоб дороги колись посипали. До наших комунальних служб є багато запитань”.

А тим часом в управлінні житлово-комунального господарства краю запевняють, що посипальна техніка працює переважно вночі, щоб не заважати руху траспортних засобів.

“Погодні умови такі, що як би не посипав ці дороги чи тротуари, вони можуть бути слизькими, була дощова погода, зараз – мороз, велика ожеледиця, тому маємо таку ситуацію”, – каже Олег Соколовський.

Далі метеорологи також передбачають ожеледицю. Тож тернополян просять бути обережними.