“Ці перегони та озеро – найкраще місце, в якому мені довелося побувати”, – чемпіон світу з водно-моторного спорту

28/08/2017 0
Розмір тексту:

Перемогою італійців, естонця і литовця завершилися міжнародні водно-моторні змагання у Тернополі.

Саме на тернопільському ставі пройшов останній етап Чемпіонату Європи у класах «Форула-125» та «Формула-250». Переможцями тут стали Марек Пееба з Естонії та  Маттео Гандольфі з Італії, відповідно.

Беззаперечним лідером у класі «Формула-500» також став італієць – Джузеппе Россі. Він виграв усі три заїзди. На нашому ставі проходив четвертий етап Чемпіонату світу у цьому класі, тому у нього попереду ще завершальний етап, який відбудеться у вересні в Німеччині.

За Кубок Європи на приз міського голови Тернополя у класі «S-550» змагалися п’ятеро українців та литовець. Виграв гонку Лаймутіс Моркунас з Литви.

Враженнями від змагань поділився один із учасників, чемпіон світу та Європи у класі «Формула-500» італієць Роберт Хенц.

– Ці перегони та озеро – найкраще місце, в якому мені довелося побувати, – зазначив спортсмен. – В перший день я мав проблеми технічні з пілотуванням, але потім все вирішив. Я вже був у Тернополі на цих змаганнях кілька років тому і виграв перегони. У «Формулі-500» я вже перемагав на чемпіонаті Європи і світу, це надзвичайні емоції. А минулого року на змаганнях у Тернополі став першим в останньому заїзді і сподіваюся, що в такому ж дусі продовжуватиму далі. Цим спортом почав професійно займатися у 19 років, а навчався цьому змалечку, навіть не пам’ятаю з якого віку, сподіваюсь, що змагатимусь і в 100 і в 150 років. Наступні мої змагання будуть в Італії, там буде велика конкуренція. Переймаюся, хто переможе, адже усі місця постійно змінюються хтось на найвищому, хтось спускається. Я ж хочу повернутися до Тернополя і перемагати якомога частіше. Не можу сказати жодних поганих слів з приводу цього місця, тут ми щасливі, люди дружні до нас, чудово до нас ставляться, усі намагаються нам допомагати. З нетерпінням чекатиму наступного року, щоб повернутися сюди знову.

Ольга Трач

Фото автора

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Де плануєте відпочивати влітку?

    Результати

    Loading ... Loading ...