“Це лише перша хвиля”, – тернопільські медики розповіли про епідемію в області

25/01/2016 0
Розмір тексту:

Епідеміологічна ситуація в області ускладнюється, – констатують лікарі. Припускають, що це лише перша хвиля епідемії, можлива друга і третя. Ризикує заразитися грипом і ГРВІ понад сто тисяч жителів Тернопільщини.

У Тернополі починається епідемія грипуЛікарі нагадують: віруси передаються повітряно-крапельним шляхом. Жителів краю закликають дотримуватися маскового режиму у людних місцях. «Якщо ви вийшли прогулятися на свіжому повітрі у парку, тоді маску одягати не потрібно, краще подихати свіжим повітрям. А коли заходите до магазину чи громадського транспорту, краще одягнути маску. Наразі тримає перша хвиля епідемії, і кращий спосіб вберегтися від вірусів – це щеплення. Іншого методу зі стовідсотковою ефективністю просто не існує. А щодо препаратів, то ефективні такі – озелтамевір та ізанемевір. Ці два препарати використовуються в усьому світі. Порада для здорових – підтримувати опірність організму вітамінізованою їжею та не переохолоджуватися», – розповідає головний санітарний лікар області Володимир Паничев.

Кількість хворих серед дітей шкільного віку зменшилася, – кажуть в обласній санепідслужбі. Це пов’язано із карантином. А от серед працюючого населення хворих побільшало.

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • За рік в Україні президентські вибори. За кого з можливих кандидатів Ви плануєте голосувати?

    Результати

    Loading ... Loading ...