Головного тренера волейбольного клубу «Галичанка-ТНЕУ» Андрія Романовича звільнили з посади наставника жіночої збірної України. Його посаду зайняв колись іменитий Гарій Єгіазаров. Вже на наступні збори спеціаліст кавказького походження запросив двох «галичанок» Вікторію Дельрос та Галину Щур.

Романович волейбол Галичанка збырнаСам Андрій Романович у коментарі «За Збручем» розповів, що для нього такий поворот обставин виявився трішки несподіваним. Адже він тільки почав роботу у збірній України. Мав зі своїми тренерським штабом певні напрацювання. Та у міністерстві спорту вважали по-іншому і запевнення «кавказьця» про майбутні перспективи виявилися більш переконливими.

«Міністерство – це окрема політика від федерації волейболу, – розповів Андрій Романович. – Єгіазарова вмовили піти на такий крок. І він на це «повівся». Гарій іменитіший тренер, ніж я. Очолювана ним команда двічі стала третьою у Кубку чемпіонів, але у 1993-1994 роках. Можливо, зіграли вирішальну роль постійні конфліктні ситуації між федерацією та міністерством. А я йшов кандидатурою якраз від федерації».

Комісія міністерства не взяли до уваги аргументи Андрія Романовича. Зокрема, вже досягнуті результати на міжнародному рівні – Україна обіграла одного з флагманів європейського волейболу – збірну Голландії.

Андрій Романович запевнив, що його звільнення з посади головного тренера збірної України жодним чином не вплине на делегування гравців «Галичанки» до головної команди України.

Як стало відомо «За Збручем» звільнення Андрія Романовича з посади головного тренера жіночої волейбольної збірної стало наслідком «підкилимних» ігор. Лобістом Гарія Єгіазарова у міністерських коридорах є такий собі Олександр Христенко. Він намагається бути близьким до волейболу. Навіть спромігся влаштувати свою дружину – колишню волейболістку Анну на посаду держтренера жіночого волейболу. Пан Олександр багато років намагається стати президентом федерації волейболу України, та це йому ніяк не вдається.