Два тижні мають торговці з вулиці Шептицького на те, щоб перебратися на інші ринки. Про наведення порядку зі стихійною торгівлею на цій території йшлося під час чергового засідання виконавчого комітету міської ради 22 квітня.

ринок, продукти, ціниВідмінити рішення виконкому №508 від 19.05.2014 року «Про дозвіл на право торгівлі на прилеглій до вулиці Шептицького території у зв’язку з реконструкцією ринку» запропонував Петро Гукалюк, начальник Тернопільського міського відділу УМВСУ в Тернопільській області.

– Ситуація, яка склалася на цьому відрізку дороги не сприяє естетичному вигляду міста, створює незручності для водіїв та пішоходів, порушуються санітарні норми, – зазначив він. – За минулий рік там було шість травмованих під час дорожньо-транспортних пригод, а цього року вже є чотири. Ліквідувати ринок буде непросто, але думаю спільними зусиллями ми наведемо там порядок.

Міський голова Сергій Надал запропонував не відміняти рішення, а спочатку дати людям час до двох тижнів на переїзд на інші торгові місця. Він дав доручення відповідним управлінням міськради упродовж двох тижнів проінформувати всіх торговців про те, що вони повинні перейти на інші ринки та провести переговори з усіма сусідніми ринками щодо цього. А на шосте травня буде підготовлено проект рішення виконкому про втрату чинності рішення №508. І після цього ті торгові об’єкти, які ще залишаться на Шептицького будуть демонтовані, а територія очищена.

Ольга Трач