В останній день змагань у Німеччині українці поповнили скарбничку команди відразу шістьма нагородами.

У завершальний день на Кубку світу з лижних перегонів і біатлону в німецькому Оберріді національній паралімпійській збірній команді України вдалося перебороти «зачаровану» цифру «три», що майже щодня «переслідувала» команду.

У біатлоні (середня дистанція) українці вибороли шість медалей: золоту, дві срібні та три бронзові, інформує Главком з посиланням на прес-службу Національного комітету спорту інвалідів України.

У цілому ж, на цьому Кубку українські паралімпійці завоювали 21 медаль: п’ять золотих, сім срібних і дев’ять бронзових, а також друге місце у світі.

У змаганнях брали участь близько 200 спортсменів з 29 країн світу.

В останній день змагань золоту нагороду виборов Радь Тарас, срібні нагороди – Шишкова Оксана, Батенкова-Бауман Юлія, бронзові – Рубановська Наталія, Буй Ірина й Уткін Юрій.

За підсумками цього Кубка світу найкраще від команди України виступили Радь та Ігор Рептюх, які вибороли по комплекту нагород.

Серед дівчат найкращий результат показала Батенкова-Бауман – однак золота та дві срібні нагороди.

11 з 22-х спортсменів вибороли для України 21 нагороду.

Вже з 2 лютого національна паралімпійська збірна команда України боротиметься за високі нагороди на Кубку світу з лижних перегонів і біатлону, що пройде у фінському місті Вуокаті.