13 вересня на навчально-тренувальній базі «Тисовець» стартував літній чемпіонат України з біатлону. Про це повідомив офіційний сайт Львівського відділення НОКу України.

Чотириденна програма змагань порівну поділена між стартами в кросі і на лижоролерах. Сьогодні стартовою гонкою в Тисовці став масовий старт у кросі. Гонки у чоловіків і жінок проводилися в сонячну погоду при температурі 23 градуси. Дівчата долали дистанцію у 5 км, чоловіки – на кілометр більше. Першими переможцями чемпіонату України стали представники Тернопільської області Світлана Крикончук та Андрій Возняк. У середу відбудуться гонки в кросі, а в четвер та п’ятницю – біатлоністи змагатимуться на лижоролерах. За результатами літнього чемпіонату буде сформовано склад збірної команди України, яка 20-25 вересня стартуватиме у літньому чемпіонаті світу, що пройде у чеському містечку Нове-Място.