.
Попри гарантовано нижчу вартість проїзду у соціальному транспорті, водії часто-густо не віддають здачі, скаржаться тернополяни.
.
Інколи, аби повернути кошти, людям доводиться подекілька разів нагадувати про це водієві, – пише “20 хвилин”.
– Соціальний транспорт відрізняє від маршрутного автобуса лише назва, – нарікає наша читачка Оксана Тимчак. – Поки не почнеш відстоювати свої гроші, то і в соціальному їдеш за дві гривні. Чи хтось взагалі перевіряє роботу такого транспорту?
Як запевняє начальник управління транспорту, комунікацій та зв’язку міськради Ігор Мединський, контроль за роботою соціального транспорту в Тернополі проводять систематично.
– Міський голова дав доручення муніципальній поліції проводити щоденний систематичний контроль, – каже пан Мединський. – Відтак, водії згадуваного транспорту не залишаються поза увагою міськради. Якщо муніципальна поліція виявляє якісь порушення, то, відповідно, складає про це акти. Згодом їх відправлять міському голові, а він – в управління транспорту. Ми, у свою чергу, направляємо ці акти разом із супровідними листами перевізникам. А вони тоді повинні дати письмові пояснення.
Якщо поліція фіксує більше трьох порушень, то інформацію про це доводять до відома виконавчого комітету. Після цього міськрада може розірвати угоду, укладену з перевізником.
– Соціальний транспорт перевіряю і я, – продовжує пан Мединський. – Мене часто можна побачити на зупинках біля другої лікарні, у Центрі, на залізничному вокзалі та інших місцях. Спілкуюся з пасажирами, розпитую про те, чи були якісь порушення з боку водія. За нашими рекомендаціями перевізники уже або звільнили, або перевели на іншу посаду близько двадцяти водіїв.
Скаржитись на незодовільну роботу водіїв потрібно в управління транспорту за тел. 52-15-14. Жодне звернення – письмове чи усне – не залишається без уваги, запевняє начальник управління.