Тернополянам доведеться менше їсти: продукти подорожчають

10/03/2016 2
Розмір тексту:

За прогнозами аграріїв, ціни на більшість продукції зростатимуть вже цієї весни. Зокрема до Великодня збільшиться вартість м’яса, а ціна овочів може трохи знизитися.

Ціна, ціни, продуктиЗростання ціни продуктів пов’язане в основному із збільшенням вартості енергоносіїв, – кажуть аграрії. Відтак найближчим часом можливе дорожчання окремих продуктів.

«Ми робимо моніторинг цін на продукцію, а також можемо прогнозувати щодо тенденцій у плані цін. А от впливати на ціноутворення не можемо. В Україні вільна ринкова економіка, і на утворення цін впливають різні ринкові фактори. В Україні, і в області зокрема достатньо запасів зерна, овочів та іншої продукції. Однак зі зростанням вартості енергії, можуть збільшуватися ціни. Це закономірний фактор», – кажуть у департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації.

За прогнозами експертів, весною можуть подешевшати овочі, молочні продукти, яйця. А от ціна м’яса може збільшитися, як мінімум на 10 %.

  • Теги:

Коментарі (2)

Любко

10/03/2016

А для чого простому українцеві їсти? Головне щоб наші верхи добре їли добре спали вони мозги а як звісно мозги вбивати не можна!

людина

10/03/2016

Задовбали ці прогнозисти з ОДА.Чим ці трутні займаються.Постійно страшать краян.А здешевшення овочів-це заслуга весни,а яєць-півнів,чи може вони покривають курей А де Барна,чим займається окрім дешевого піару? задовбали…

Додати свій коментар

Креатор буд
Погода, Новости, загрузка...

Опитування

  • Ви вже посадили картоплю?

    Результати

    Loading ... Loading ...