Тернополян запрошують на територію вільних людей

17/07/2017 0
Розмір тексту:

З 20 по 23 липня неподалік Тернополя пройде п’ятий ювілейний фестиваль «Файне Місто-2017». Дійство відбудеться просто неба на території іподрому. На шести сценах українські та іноземні артисти покажуть музичне шоу.

«Файне Місто» – єдиний український фестиваль, який належить до асоціації європейських фестивалів, а також займає перші місця в списку найкращих літніх оупен-ейрів. На цей захід очікують тисячі фанатів з різних куточків України та світу.

«Ми очікуємо на фестивалі «Файне місто» дуже велику кількість гостей із-за кордону, ну і, звичайно, з нашої країни, а також з нашого міста. Минулого року цей фестиваль відвідало понад 10 тисяч людей. Думаємо, що цього року кількість гостей може бути удвічі більшою. Для проведення фестивалю ми підготували досить велику територію площею 15 гектарів. Ця територія оточена деревами і ставком. Ми намагалися підготувати фестивальну локацію для максимального комфорту гостей: це наметове містечко, душові кабіни, пункти для підзарядки телефонів, біотуалети, парковки, камери для зберігання особистих речей. Програма фестивалю теж дуже насичена. Тож будемо раді бачити всіх, хто відвідає цей фестиваль», – каже співорганізатор фестивалю «Файне місто» Рустам Ергешов.

Окрім концертної програми на відвідувачів фестивалю «Файне місто» очікує ряд розваг на спортивних зонах, також заплановані кінопокази, вуличний театр, майстер-класи, екскурсії, літературний вечір, караоке.

Фестиваль «Файне Місто» пройде під гаслом «Територія вільних людей». Загалом фестиваль покликаний об’єднати енергійних, молодих і вільних людей, які готові розбудувати нову країну.

Софія Романська

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Де плануєте відпочивати влітку?

    Результати

    Loading ... Loading ...