Тернополян запрошують на танці просто неба

31/07/2017 0
Розмір тексту:

Майстер-класи з хореографії просто неба проводить студія соціальних танців у Тернополі. Цими вихідними на набережній Тернопільського ставу жителів обласного центру об’єднали запальні латиноамериканські танці.

Студія соціальних танців проводить майстер-класи для тернополян регулярно у вечірню пору під час вихідних. Щоб приєднатися до хореографічних виступів, не обов’язково бути досвідченим танцівником, достатньо відчувати ритм і мати бажання вчитися, – кажуть організатори цих заходів.

«Найчастіше танцюємо сальсу або бачату. Намагаємося залучити до цих танців якомога більше людей, хочемо, щоб танці були доступними для всіх. Наприклад, сальса – це танець, який відкриває емоції, допомагає людині стати вільною у їх виявленню. Ми хочемо, щоб приходили люди різних вікових і соціальних категорій», – каже керівник танцювальної студії Тарас Зелінський.

Під час танців просто неба можна отримати професійні рекомендації від тренерів студії. Надалі такі майстер-класи проводитимуть раз на два тижні коло набережної тернопільського ставу.

Софія Романська

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Де плануєте відпочивати влітку?

    Результати

    Loading ... Loading ...