Студентів старших курсів вищих навчальних закладів та аспірантів запрошують на стажування до Тернопільської обласної державної адміністрації та обласної ради. Таке стажування передбачає програма «Студенти для місцевого самоврядування», яка стартувала у Тернополі.

білий дім в ТернополіКоординатори програми «Студенти для місцевого самоврядування» під час конкурсного набору оберуть 10 хлопців та дівчат, щоб дати їм можливість ознайомитися з роботою у керівних органах влади та здобути професійний досвід.

«Завдання цього проекту – підвищення професійної освіти серед молоді, отримання досвіду та залучення молоді до громадсько-політичного життя. Для того, щоб стати учасником проекту, потрібно бути студентом 3-5 курсу або аспірантом. Треба також розбиратися у політичній ситуації України, мати аналітичні здібності. Кандидатам необхідно буде заповнити заяву та пройти співбесіду. Проект передбачає різноманітні семінари і тренінги. А головне – це можливість стажування в органах місцевого самоврядування. Після стажування всі отримають сертифікат про його проходження», – розповів координатор програми “Студенти для місцевого самоврядування” Ігор Процик.