Тернопільських школярів і студентів просять ставати волонтерами

23/03/2016 0
Розмір тексту:

Тернопільським волонтерам потрібна допомога. Долучатися до благодійної справи закликають молодь.

Лілія МусіхінаУ штабі Самооборони Майдану Тернопільщини побільшало роботи. Волонтери готуються до чергового відправлення допомоги у зону антитерористичної операції.

«Хлопцям потрібна наша підтримка. А потреб зараз є немало. Хлопці просять, щоб передати їм маскувальні сітки. Ці речі у зоні АТО просто необхідні. Тому ми закликаємо школярів і студентів допомагати у цій справі. Також бійці кажуть, що особливо потрібні у зоні АТО – тепловізори, прилади нічного бачення, біноклі, тобто різні речі, які можуть забезпечити хлопцям кращі умови в боях, дозволити бачити ворога і тримати під контролем ситуацію. Також є потрібними бензопили, генератори, грілки для рук і ніг. Є необхідність у медикаментах, противірусних засобах. Ми вдячні усім за підтримку. І просимо до активної співпраці всіх тернополян, особливо молодь», – відзначила волонтер Ліля Мусіхіна.

Крім того, волонтери готуються до чергового ярмарку народних ремесел. Продаватимуть різні речі, виготовлені власними руками. Виручені кошти спрямують на потреби воїнів АТО. Відбудеться цей захід 22 квітня.

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • За рік в Україні президентські вибори. За кого з можливих кандидатів Ви плануєте голосувати?

    Результати

    Loading ... Loading ...