Тернопільські нардепи і недоторканність: хто як голосував

12/07/2017 0
Розмір тексту:

Голосування за зняття недоторканості з 5 нардепів стало тестом на вшивість для багатьох політиків та Верховної Ради ради загалом.

На жаль, не всі тернопільські нардепи його пройшли.  В першу чергу це стосується списочників. З п’яти подань про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності  у двох не проголосували за порошенківець Побер та радикал Чижмарь. В обох випадках їхні голоси вплинули на негативний результат голосування.

Картка Побера стала відсутньою під час голосування за притягнення до кримінальної відповідальності Євгена Дейдея (Народний фронт) та Андрія Лозового (Радикальна партія). Також Побер, проголосувавши за надання згоди на притягнення до відповідальності фігурантів справи Розенблата-Полякова, не голосував за взяття їх під варту.

Чижмарь у справі Розенблата-Полякова за всіма поданнями  голосував “за”. Однак у справі свого однопартійця Лозового, як і вся фракція голосував “проти”. Також Чижмарь утримався при голосуванні  по Дейдею.

Натомість депутати, які обрані по мажоритарних виборчих округах та “фронтовик” Роман Заставний продемонстрували одностайність у всіх голосуваннях про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності.  Особливо принциповим виявився Пастух, який голосував також і за арешт фігурантів справи Розенблата-Полякова. Водночас, наприклад,  Олег Барна не був таким принциповим. Брат голови Тернопільської ОДА не голосував за затримання Розенблата і Полякова.

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • За рік в Україні президентські вибори. За кого з можливих кандидатів Ви плануєте голосувати?

    Результати

    Loading ... Loading ...