ветераниТернопільські міліціонери відвідали комунальний госпіталь для ветеранів війни та реабілітованих.

Часто буває так, що доки людина працює, вона завжди і всім потрібна. Коли ж приходить старість, все змінюється: людина випадає зі звичного кола спілкування й інколи їй навіть немає до кого звернутися за допомогою. Це добре розуміють тернопільські міліціонери, які дбають не тільки про своїх пенсіонерів і ветеранів, а й опікуються жителями області, які пройшли горнило Великої Вітчизняної війни.

Днями начальник Тернопільського управління внутрішніх справ, генерал-майор міліції Федір Бортняк побував у Заліщицькому комунальному госпіталі для ветеранів війни та реабілітованих. У березні тут проходять оздоровлення та лікування півтори сотні ветеранів. До них та медиків, які роблять надзвичайно важливу справу, генерал прийшов з невеличким подарунком. Правоохоронці області придбали для медзакладу плазмовий телевізор.

Очільник обласної міліції поспілкувався з колективом медиків. Федір Бортняк розповів, як правоохоронці області вирішують проблеми ветеранів та пенсіонерів органів внутрішніх справ. «Дуже важливо, – підкреслив він, – що сьогодні належно організована робота ветеранських організацій. Обласна, міська та районні ветеранські спілки об’єднують понад три тисячі людей. І це дає їм можливість не тільки допомагати один одному, а клопотати про спільні проблеми. Такі люди почуваються більш захищеними, а ще їм до честі бути потрібними молодому поколінню, як наставники, вчителі».

Ділився керівник обласної міліції і перспективами оновлення сучасної медичної техніки для лікарні та поліклініки тернопільських правоохоронців. Генерал розповів про те, яку увагу приділяють міліціонери області сім’ям тих співробітників міліції, які загинули під час виконання службових обов’язків. Загалом, минулого року матеріальну допомогу надано більш як семи сотням пенсіонерів органів внутрішніх справ.

Відтак, Федір Бортняк зупинився і на повсякденних завданнях міліції Тернопільщини. Насамперед мова йшла про розкриття важких злочинів, викорінення таких негативних явищ, як пияцтво та наркоманія.

Урізноманітнили тему спілкування присутні на зустрічі жителі Заліщицького району. Людей цікавили питання, пов’язані з дорожнім рухом, насамперед, відсутність об’їзної дороги, що створює певні незручності для городян у зв’язку з потоком великогабаритного транспорту, розташування транспортної зупинки поблизу місцевого ринку, встановлення спеціальних пристроїв для обмеження руху поблизу навчальних закладів. Генерал пообіцяв об’єктивно підійти до вирішення усіх цих проблем, залучивши до їх розв’язання органи місцевого самоврядування.

Людей також цікавила думка керівника обласної міліції щодо видачі дозволів на травматичну зброю для самозахисту. Вони запитували і про умови працевлаштуваня в підрозділи органів внутрішніх справ. Були запитання, пов’язані зі зловживаннями та правопорушеннями серед працівників міліції.

Начальник госпіталю Володимир Демчук разом із керівником обласної міліції спілкувалися з ветеранами у лікарняних палатах. Цікаво, що госпіталь, заснований ще у 1940 році, має власний музей. Тут зібрані цікаві сторінки його діяльності. Медичний заклад у грізні сорокові було перенесено спочатку у російський Смоленськ. Разом з бійцями він переходив із міста до міста з лінією фронту до Східної Німеччини. Після війни спочатку повернувся у Тернопіль, а згодом у мальовничий райцентр на березі Дністра, повідомляє сайт УМВС.