У Тернополі триває підготовка до проведення змагань на гідропланах. Пройдуть вони 24-26 серпня на Тернопільському ставі. Цього року у нашому місті відбудуться одразу три етапи Чемпіонату світу у класах: F-125,  F-250 та F-500.

На черговому засіданні виконавчого комітету міської ради прийняли рішення про належну організацію змагань. Зокрема, затвердили план-схему водно-моторних перегонів. У документі також йдеться про те, що під час офіційних тренувань гонщиків – 24 липня та перегонів 25 і 26 липня теплоходи «Герой Танцоров» та «Капітан Т.Парій» не здійснюватимуть прогулянкових поїздок. Їх використовуватимуть  для розміщення суддівської колегії та гостей міста. Крім цього, управління надзвичайних ситуацій Тернопільської міської ради має розробити план заходів безпеки на час проведення змагань.

Раніше міський голова Сергій Надал відзначав, що місто повністю готове прийняти учасників етапів чемпіонату світу з водно-моторних видів спорту. На час проведення змагань у парку імені Тараса Шевченка проходитимуть також різноманітні святкові заходи.

– Цього року змагання будуть набагато вищого класу, ніж у попередні роки, – сказав Сергій Надал. – І всі святкові заходи з нагоди Дня міста і Дня Незалежності ми максимально зміщаємо на дні проведення чемпіонату. З 24 по 26 серпня у парку Шевченка проходитимуть усі святкові заходи, концерти, щоб тернополяни мали можливість максимально відзначити День міста, гарно провести час і спостерігати за видовищними змаганнями.

Ольга Трач

Фото автора