Голова Тернопільської облдержадміністрації Олег Сиротюк авансом затаврував можливих   супротивників та опонентів «помічниками агресорів».

СиротюкНаразі виглядає, що є тільки єдина правильна позиція, і це є позиція «Свободи».

«Обласна адміністрація і облрада раніше змагалися у прийнятті рішень, хто краще скаже, хто запропонує краще рішення. А область втрачала. Такого не повинно бути. Не можне вести в теперішніх умовах мову про якусь опозиційність, бо в опозицій зараз можуть були лише люди, які будуть в цих умовах допомагати агресорам», – сказав під час сьогоднішнього виступу на сесії Олег Сиротюк.

Він також підкреслив, що люди очікували не зміни прізвищ, а зміни підходів, – пише сайт 0352.ua.

Водночас Олег Сиротюк закликав усіх присутніх на сесії змінити підходи у роботі з територіальними громадами.

«Має бути повноцінна суспільна дискусія з наболілих питань, лише після цього можна приймати управлінські рішення. Громадські слухання, громадська експертиза, будь-яка форма громадського волевиявлення, яка передбачена законодавством і дає можливість громаді  впливати на виконавчу чи представницьку гілку влади, буде підтримана. Адже окрім адміністрацій і рад є громада, яка має бути задіяна в процес прийняття рішень. Рішення, які ми приймаємо, мають бути зрозумілі для людей», – наголосив Олег Сиротюк.

Чи справді буде втілене сказане головою ОДА, чи так і залишиться на рівні красивих гасел, покаже час.