Шість земельних ділянок, три квартири, два будинки, три автомобілі і два човни задекларував депутат Тернопільської облради

17/05/2017 9
Розмір тексту:

Депутат фракції Тернопільської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» в обласній раді, директор Чортківського державного медичного коледжу Любомир Білик задекларував частину їдальні, два човни, 6 земельних ділянок, три квартири, два садових будинки, три автомобілі й готівку.

Як видно з його декларації про доходи, він володіє двома земельними ділянками площами 1000 кв. м і 1200 кв. м, які набув одночасно, у Чорткові, земельною ділянкою площею 610 кв. м у Криворівні Верховинського району Івано-Франківської області, земельною ділянкою площею 559 кв. м у селі Росохач Чортківського району, земельною ділянкою площею 3000 кв. м у селі Мислова Підволочиського району.

Крім того, у власності Любомира Білика перебуває дачний будинок площею 84,4 кв. м у селі Росохач, дачний будинок площею  57,4 кв. м у Касперівцях Заліщицького району, квартира площею 58,6 кв. м у Чорткові, гараж площею 24,8 кв. м у Чорткові та частина будівлі їдальні площею 208,8 кв. м у Підволочиську.

Його ж дружина володіє земельною ділянкою площею 443 кв. м у селі Росохач Чортківського району, двома квартирами площами 75,1 кв. м і 51,8 кв. м у Чорткові, гаражем площею 20 кв. м у Чорткові, нежитловим приміщенням площею 162,6 кв. м у Чорткові.

Також Любомир Білик задекларував житловий будинок площею 179,6 кв. м у Чорткові. Проте його будівництво ще не завершене.

У власності депутата перебуває також автомобіль ЗАЗ 965А 1966 року випуску, два човни «Прогрес 2М» і «Темп». Його дружина їздить на бусі «Renault Trafik» 2007 року випуску, а право користування має на автомобіль «Suzuki» 2007 року випуску.

За рік сім’я Біликів заробила 265 тис. 895 грн., з яких 139 тис. 558 грн. – зарплата Любомира Білика, отримана в Чортківському медичному коледжі, 49 тис. 617 грн. – його пенсія, 8 тис. 689 грн. – зарплата його дружини, яка також працює у Чортківському медколеджі,  17 тис. 349 грн. – її пенсія, 50 тис. 682 грн. – дохід від зайняття підприємницькою діяльністю.

Крім того, їхня сім’я задекларувала 3500 доларів США та 85 тисяч гривень готівки, що сумарно становить 179 тис. 500 грн.

Джерело: Галас

  • Теги:

Коментарі (9)

Микола

30/07/2017

Кому ви дифірамби співаєте Таня……? Ви певно дуже молоді і людей не знаєте.
Що комуністи колись, що новоявлені зараз.
Був один представник фауни, Демянчуком звали.
Не одній людині життя скалічив. Так само колись був місцевим царьком, як тепер Білик. Пив, гуляв, по лісах з коханками їздив.
Поки в родині трагедія не сталась. Тепер зрозумів і маком сидить.
Того фотографували з коханками а цього на відео знімають.
А ви тому Білику дифірамби співаєте?
Та що ви про нього знаєте? Упир, який людей має за ніщо.
І все йому з рук сходить. Але чи ще довго то буде так сходити?

Тетяна

20/06/2017

Чого ви до людини вчепилися?
Чого ніхто не скаже, який потужний коледж він зробив?
Як допомагає сильно лікарні, окремим людям, як багато він зробив для наших воїнів на цій проклятій війні… Але багато чого – в першу чергу, благодійних справ – він не афішує…
То може би шановні критики, крім якихось, можливо, не правильних кроків, поцікавились – а, може, та людина зробила ще щось добре?
Але, ні, навіщо?
Ніхто не задумувався – чому ваги мають саме 2 шальки, а не одну?
На одну шальку – негативну – ви поклали купу негативу…
І хоч би хтось спитав той самий Гугл (для початку!) – а що той той чоловік зробив доброго?…..

Любко з Чортківа

18/05/2017

Та що ви хочете,треба вміти так поставити роботу ,щоб грошенята самі текли рікою в правильне сховище.І не треба на заробітках гарувати.Щей депутатом вибрано,чому? Та вміло навішана “лапша”виборцям на вуха і є мандат.А є “бабки”шукай що вигідно і дешево прихапати,для цього є звязки (батьки студентів нащо?).Ну а коли проблема ,є друзяки “наверху”,там всі свої,накинем ” лаве” і нема питань.Отак то…

Семен

18/05/2017

Добре живуть директори училищ

Арсен

17/05/2017

Заробив то він багато, але ми втратили. Завдяки таким і подібним директорам наша медицина нижче плінтуса. Бо в ній купа спеців які за гроші поступлять, за гроші підуть на роботу і мучать людей.

Депутат

17/05/2017

Варто ще декларацію невістки Тетяни Миколаївни Білик з ДСНС дослідити. В такі юні роки заробити з чоловіком майна більше як батько то треба мати неабиякі здібності. А син Олександр всіх переплюнув. Чортків обкладений магазинами Господар. Та й в нашому місті дещо знайдеться.

сірант

17/05/2017

тут і буйна молодість в допомогу, – як не як церковне майно – непоганий старт

сірант

17/05/2017

недаремно в 90-х пан Любомир 16 разів підряд ставив свою кандидатуру на посаду першого секретаря Комуністичної партії

Громадянин

17/05/2017

Думаю п.Любомир за свої статки,ну дуже вдячний студентам медколеджу і їхнім батькам…)))

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • За рік в Україні президентські вибори. За кого з можливих кандидатів Ви плануєте голосувати?

    Результати

    Loading ... Loading ...