Що думають тернополяни про закриття російських соцмереж

20/05/2017 5
Розмір тексту:

Доступ до сайтів Вконтакте, Яндекс, Однокласники та Мейл ру закривають щонайменше на три роки.  Указ про блокування доступу кількох російських Інтернет-сайтів підписав Президент Порошенко. Таким чином розширено санкції щодо компаній Росії.

Україна блокуватиме не лише  російські соцмережі, а й відомі антивірусні програми і бухгалтерський сервіс 1С.

Блокувати соцмережі почнуть уже з наступного тижня. За словами експертів Інтернет-асоціації України, для реалізації блокування може знадобитися додатковий час.

У тернополян ставлення до блокування російських інформаційних ресурсів неоднозначне:

«Я – патріот своєї країни, люблю її і хвилююся за її долю. Також не залежу від соціальних мереж. Але мене більше вразило б, якби Президент закрив український кордон від російських окупантів, щоб не гинули наші молоді хлопці, чиїсь батьки, діти. А закриття інформаційних ресурсів – це популізм», – Катерина Бабій, вихователька.

«Мені подобається це рішення Президента. Оскільки Росія веде інформаційну війну проти нашого народу, використовуючи при цьому інформаційні ресурси. І від цієї війни теж багато наслідків. Наприклад, гра «Синій кит», яка забирала життя наших українців, в основному поширювалася через ВК, і ще багато іншого», – Олена Юрчак, студентка.

«Як на мою думку, українські телевізійні новини мають більше ознак інформаційної війни, ніж соціальні мереж. Та й для більшості користувачів блокування російських сайтів, це питання не патріотизму, а продуманості і зручності цих ресурсів. А що пропонується натомість? Зрештою, чому ми маємо уподібнюватися Північній Кореї?», – Олексій Репук, працівник поліграфічного підприємства.

Софія Романська

  • Теги:

Коментарі (5)

Михасьо

21/05/2017

Хокей:Канада виграла в півфіналі в Росії 4:2,хотів висловити росіянам співчуття через однокласники,та біда вже заблоковано…А ще канадці вийшли на лід в вишиванках.Молодці!

Та то я

21/05/2017

Громадянин, вк – це дешева російська пародія на фейсбук, повністю скопійована і вкрадена, як в принципі і багато чого іншого. те що при цьому вк – ще й гіганський склад піратських музики і відео – це не її перевага, а ще одна демонстрація рівня всіх післярадянських держав, в яких інтелектуальна власність – ніщо.
Хоча сама ідея блокувати якісь інтернет ресурси – дурна, тут я з Вами погоджуюся. Це звичайний популізм, розрахований на тупоголових.

Enelolyk

20/05/2017

Нічого не думають…

Наталя

20/05/2017

не з того потрібно починати нашому президентові-спочатку,нехай закриє свої заводи на території Росії,а диктувати людям якими соцільними мережами користуватись-порушення прав людини

Громадянин

20/05/2017

Думаю заборона цих соціальних сайтів-це необдумане рішення!Рівнозначно і українці несли свою патріотичну інформацію,свою громадянську позицію на російського користувача,як в однокласниках так і в контактах.Крім цього фейсбук ну явно недотягує до заборонених сайтів.

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • За рік в Україні президентські вибори. За кого з можливих кандидатів Ви плануєте голосувати?

    Результати

    Loading ... Loading ...