Щасливі тернопільські родини святкують Тиждень Подружжя

16/05/2017 0
Розмір тексту:

Тиждень подружжя відзначають на Тернопільщині. Святкування розпочалося у неділю ходою щасливих сімей. А впродовж тижня заплановано ще чимало заходів.

У рамках проекту  центральною вулицею міста Тернополя пройшлося більше 100 подружніх пар з дітками. Таким чином вони намагалися популяризувати традиційну родину, а також підтримати сімейні цінності.

«На жаль, статистика розлучень неприємно вражає. Тільки у Тернополі маємо щодня по чотири розлучення. Також зараз є багато викликів з боку нетрадиційних уявлень про родину. Ми хочемо підтримати інститут сім’ї, її цінності, а також наголосити на християнських принципах, які необхідні для щасливої сім’ї. Хочу наголосити, що для щасливих стосунків потрібно докладати зусилля. Але це реально і дуже важливо у наш час. У нас попереду цього тижня багато заходів, на яких будуть розглядатися питання пов’язані із сімейною політикою, а також будемо пропонувати введення у школах факультативу, на якому буде йтися про підготовку до шлюбу», – відзначив  співорганізатор Тижня Подружжя у Тернополі Іван Мудрий.

У середу цього тижня запланований круглий стіл, де обговорюватимуться питання сімейної політики. До участі запрошують громадських активістів. Там також ініціюватимуть введення факультативу у школах щодо підготовки до шлюбу.

Софія Романська

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • За рік в Україні президентські вибори. За кого з можливих кандидатів Ви плануєте голосувати?

    Результати

    Loading ... Loading ...