“Руский мір” руйнує архітектуру Кременця

17/02/2017 1
Розмір тексту:

Мешканці Кременця обурились через діяльність священиків УПЦ МП, котрі варварськими методами руйнують старовинну архітектуру міста.

Пропаганда «Руского міра», яку проводить УПЦ МП, добралась вже і до архітектури. Для прикладу, в Кременці московська церква, бажаючи наслідувати російський стиль храмів змінила первозданний вигляд вже двох історичних пам’яток – Миколаївського собору та Покровської церкви, замінивши первинні кольори та форми покрівель культових споруд на нехарактерні для Кременця та Західної України «цибульчасті» куполи. Місцеві мешканці з сарказмом зауважують, що такий підхід до ремонту храмів міг призвести і до заштукатурення автентичного цегляного фасаду Покровської церкви, інші вважають це проявом художнього несмаку:

«Стосовно дикої кольорової гами, використаної на Покровській церкві – погоджуюсь… Той хто їх підбирав – є, мабуть, представником дикого кічу і художнього несмаку!!! Якби в Україні існував інститут консерваторів пам’яток архітектури – переконаний, що жоден консерватор не дозволив би втілити у життя ці маразматичні кольори на церкві, як і клізмоподібний купол-цибулину, бо вони руйнують архітектурний настрій споруди…».

  • Теги:

Коментарі (1)

Андрій

23/02/2017

“Шоломоподібні” або “цибулиноподібні” куполи були завжди в Україні! А от загостреними куполами, або квадрато чи трикутноподібними куполи, будівельники почали МАСОВО накривати храми вже в кінці 20 і у 21 столітті, тільки з тої причини, що їх легше виготовити(менша їхня собівартість і більший прибуток), тому і будівельники пропонують і “пропихають” загострені, квадра-трикутно подібні куполи. Тому деяким людям і потрібно викинути зі своєї голови “клізму”.

Додати свій коментар

Креатор буд
Погода, Новости, загрузка...

Опитування

  • Чи відповідають тернопільські ВУЗи статусу університетів?

    Результати

    Loading ... Loading ...