“Руский мір” руйнує архітектуру Кременця

17/02/2017 0
Розмір тексту:

Мешканці Кременця обурились через діяльність священиків УПЦ МП, котрі варварськими методами руйнують старовинну архітектуру міста.

Пропаганда «Руского міра», яку проводить УПЦ МП, добралась вже і до архітектури. Для прикладу, в Кременці московська церква, бажаючи наслідувати російський стиль храмів змінила первозданний вигляд вже двох історичних пам’яток – Миколаївського собору та Покровської церкви, замінивши первинні кольори та форми покрівель культових споруд на нехарактерні для Кременця та Західної України «цибульчасті» куполи. Місцеві мешканці з сарказмом зауважують, що такий підхід до ремонту храмів міг призвести і до заштукатурення автентичного цегляного фасаду Покровської церкви, інші вважають це проявом художнього несмаку:

«Стосовно дикої кольорової гами, використаної на Покровській церкві – погоджуюсь… Той хто їх підбирав – є, мабуть, представником дикого кічу і художнього несмаку!!! Якби в Україні існував інститут консерваторів пам’яток архітектури – переконаний, що жоден консерватор не дозволив би втілити у життя ці маразматичні кольори на церкві, як і клізмоподібний купол-цибулину, бо вони руйнують архітектурний настрій споруди…».

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • За рік в Україні президентські вибори. За кого з можливих кандидатів Ви плануєте голосувати?

    Результати

    Loading ... Loading ...