На черговій сесії тернопільської міськради планують розглянути понад 100 питань. Більшість з них стосуються виділення землі.

ЗемляУ вівторок міські депутати проведуть останню у 2013 році сесію. За революційними подіями три роки роботи мера Сергія Надала та його команди пройшли непомітно. У звіті міського очільника, який розіслали городянам жодним словом не згадали поставленого рекорду: понад 2000 земельних рішень!

Серед питань, які виносяться на передноворічну сесію – узгодження та розподіл кількох великих ділянок призначених для будівництва. Понад півгектара під автостоянку віддають комунальному підприємству “Масив”. Адреса ділянки в рішенні не згадується. Очевидно, йдеться про скандальну територію по вулиці Будного.

 

ТОВ «Житло» отримає дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 1,4864 га (!), наданої в користування для будівництва багатоповерхових житлових будинків з вбудовано-прибудованими приміщеннями комерційного призначення за адресою вул. Коновальця- Репіна. Офіс цієї фірми розташовано по вулиці Бандери, 38. Власником будинку є “Тернопільбуд” Василя Лила, тож очевидно, що ці компанії не чужі між собою.

 

Скандальному будівництву поряд з школою по вулиці Громницької присвячене питання №36. Ще одній комунальній фірмі “Тернопільбудінвестзамовник” планують передати ділянку у постійне користування: Про внесення змін в рішення міської ради від 07.05.2012р. №6/21/34 «Про надання дозволу на укладання договору земельного сервіту за адресою вул.Громницького”

 

Не забули в Тернополі і про ідеологічних супротивників. Так регіоналу та члену відповідної партійної фракції у Тернопільській райраді виділили 10 сотих.Це проект №55 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,10га за адресою вул.Микулинецька-бічна гр.Бобрівцю В.Л.”