Прокурор області розповів про “нажите непосильним трудом”

08/09/2016 0
Розмір тексту:

Прокурор Тернопільської області В’ячеслав Перч 8 вересня дав першу прес-конференцію з часу його призначення на цю посаду у середині липня. Він розповів, що вже вдалося зробити за цей період і зробив акцент на відмінностях, що було до нього і що є зараз. Йдеться про відкриття за ці два місяці кримінальних проваджень щодо грального бізнесу, вирубки лісів, розробки кар’єрів, ухилення від сплати податків, торгівлі людьми та інших.

ПерчПід час запитань тернопільські журналісти поцікавилися і статками обласного прокурора. Зауваження щодо його декларації раніше висловили журналісти сайту «Наші гроші». Їх і прокоментував В’ячеслав Перч.

– Щодо декларації, то в статті ставили три запитання, – пояснив В’ячеслав Перч, обласний прокурор. – Не задекларована ділянка. В декларації вказано юридичну адресу, на якій розташований цілісний майновий комплекс, тобто є певна територія, яка має юридичну адресу з усіма вихідними даними: будинок, земля, про яку йде мова, відповідні каналізаційні та всі інші комунікації. Це все одна територія, колись було дві ділянки, які тепер об’єднані в один майновий комплекс. Не знайшли в реєстрах квартиру, яка була мені подарована ще у 2006 році. До минулого року були реєстри Мінюсту і там ця квартира є, а якщо подивитися новий реєстр, то її там не вказано, це технічне питання. Автомобіль був мною придбаний у пошкодженому стані, і я його поновлював, відповідно така ціна. Зрештою, є ринкові відносини.

Ольга Трач

Фото автора

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Де плануєте відпочивати влітку?

    Результати

    Loading ... Loading ...