Проїзд у тернопільських маршрутках подорожчає вже у найближчі дні?

23/03/2016 2
Розмір тексту:

Цими днями управління економіки Тернопільської міської ради розглядає звернення перевізників про підвищення вартості проїзду. Чи достатньо аргументів для цієї дії, вирішуватимуть на засіданні виконавчого комітету.

маршруткаЗа розрахунками комісії з питань економіки, транспорту і зв’язку, рентабельність проїзду у маршрутках не перевищує трьох гривень. Відтак підстав для термінового підвищення вартості проїзду немає. Однак в управлінні транспорту цю інформацію спростовують.

«Нам відомо про ті розрахунки комісії з питань економіки, транспорту і зв’язку. Їх проводила одна людина і вони досить суб’єктивні. Наші спеціалісти цю інформацію перевірили і знайшли багато неточностей. Деякі види витрат взагалі не враховано. Питання щодо підвищення вартості проїзду у маршрутках у нас вивчається вже кілька місяців. І ми дійшли висновку, що рентабельність проїзду перевищує 3 гривні. Така ціна за проїзд лише у Тернополі залишилася. У більшості обласних центрів вже півроку як підвищили тарифи у маршрутних таксі», – відзначив начальник управління транспорту, комунікацій та зв’язку Тернопільської міської ради Ігор Мединський.

Остаточне рішення щодо підвищення вартості проїзду прийме виконавчий комітет Тернопільської міської ради. І, можливо, це станеться найближчими днями.

  • Теги:

Коментарі (2)

Вкажіть ім'я...

23/03/2016

Ото жили ні наші люди такі давай змін,майдан.І дойшли що далі вже нема куди.І тепер всімовчать все всіх влаштовує.В Європу так і не попали.Одне що про неї нам нагадує,то ціни і $ по27,а зарплати наші рідні Українські,такі як при Янику

Галина

23/03/2016

Вже проплатили міські раді і підносять тариф бариги…Люди не дамо себе ошукати…3 грн і це і так забагато.

Додати свій коментар

Креатор буд
Погода, Новости, загрузка...

Опитування

  • Де плануєте відпочивати цього літа?

    Результати

    Loading ... Loading ...