Пробне ЗНО влетить тернопільським абітурієнтам у копієчку

15/01/2016 0
Розмір тексту:

Цьогоріч пробне тестування відбудеться у квітні. Реєстрація уже завершилася. Вартість пробного іспиту зросла від вісімдесяти дев’яти до ста одинадцяти гривень.

ЗНОБрати участь у пробному ЗНО можна лише з двох предметів. Другого квітня відбудеться пробний іспит з української мови та літератури, дев’ятого квітня – з інших предметів. Реєстрація учасників ЗНО відбуватиметься на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти.

“Мета пробного тестування – ознайомитися зі змістом тестових завдань. Пробне тестування не передбачає оцінювання результатів завдань. Проте кожен учасник тестування зможе отримати правильні відповіді та звірити з ними свої. Пробне тестування означає також деякий психологічний момент. Таким способом абітурієнт зможе подолати боязнь перед основною сесією зовнішнього незалежного оцінювання. Для реєстрації необхідно заповнити реєстраційну форму на сайті та створити свою персональну сторінку “особистий кабінет”. І вже з цієї сторінки кожен учасник зможе роздрукувати своє персональне запрошення, – розповідає в. о. директора Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти Юрій Шайнюк.

Цього року пункти тестування працюватимуть також у деяких районних центрах краю.

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • За рік в Україні президентські вибори. За кого з можливих кандидатів Ви плануєте голосувати?

    Результати

    Loading ... Loading ...