Побита кавказцем дівчина – родичка Олега Тягнибока?

13/05/2013 20
Розмір тексту:

Брутальний напад кавказького “джигіта” на двох місцевих дівчат сколихнув громадськість Тернополя. Гостроти темі надає відверте нахабство і самовпевненість у власній безкарності у хулігана та його одноплемінників.

родичку Олега Тягнибока Софію в Тернополі жорстоко побив кавказецьТа, виявляється, скандал має не тільки кримінальну та міжетнічну складові. Як стверджують джерела “За Збручем” 19-ти річна дівчина – Софія Гусак, яку жорстоко побили, є не лише працівницею Тернопільської обласної ради, а й доводиться близькою родичкою голови ВО “Свобода” Олега Тягнибока! Цей факт добре відомий місцевій партійній верхівці. Панна Софія з’явилася в “білому домі” одночасно з обранням на посаду голови Олексія Кайди. Не зважаючи на юний вік вона відразу очолила патронатну службу облради. На роботі поводила себе доволі впевнено і незалежно.

Того злощасного вечора, як ми писали раніше, чоловік спочатку чіплявся, а тоді напав на Софію та її подругу Христину. Це сталося біля приміщення готелю «Україна» в самому центрі Тернополя. Постраждала Софія Гусак – в лікарні із забоєм живота, грудей, щелепи а також синцями на плечах. Справою зайнялися правоохоронці. При міліції затриманий клявся Аллахом зарізати і дівчат і свідків, – стверджують очевидці.

Упізнаний потерпілими Анар Меджидов, теж не проста птиця. Живе в Тернополі, давно і активно займається бізнесом. Розповідають, що йому належить ціла мережа торгівлі овочами і фруктами на місцевому ринку, так звана, сітка.

Яким виявиться продовження історії здогадуватися не складно. У деяких керівників ВО “Свобода” руки сверблять зробити гучний піар на цій темі, яка мимоволі витіснила з уваги громадськості події 9 травня в тернопільському Парку Слави. Місцева азербайджанська діаспора, очевидно, захищатиме свого “героя” всіма методами. Перед правоохоронцями завдання простіше: діяти швидко або ще швидше, щоби попередити можливі провокації. Та чи справляться?

На фото: Софія Гусак до фатальної зустрічі в центрі Тернополі (фото з соціальних мереж)

Коментарі (20)

Garri

24/05/2013

А будет так. Айзербод даст отступного Тянитолкаю и правоохранителям, затем спокойно свалит в другую область.

Анонімний

24/05/2013

Посмотрите как будет. Айзербод даст отступного Тянитолкаю и правоохранителям,затем спокойно свалит в другую область.

1111111

19/05/2013

Где нацики?чо тиша в пресе?усих кастрирували чурки?

Семен

17/05/2013

Був у вiдрядженнi в Азербайджанi п’ять рокiв тому. За обiдом одного з мiсцевих спитав: кажу, чого в нас так ведете – наркота, нахабство…? А вiн каже, що в нас нормальнi люди при дiлi i тут можуть заробляти, а до вас iдуть бiльшiсть тi, що i в нас ведуть себе недобре. От так – ми ж самi й виннi, що прийняли таких.

дэн

16/05/2013

Давить гавно это !По закону он не пострадает-поймать и задавить черножопого

Націо

16/05/2013

По-перше, їй 24 роки)))
По-друге,то кобіта просто не мовчить на хамство.
По-третє, нема їм чого до наших пхатись. Хай їдуть додому і там воїх б’ють.

Мудрость поколений – повністю підтримую.
А ти, запроданцю, подумай. якщо завтра згвалтують когось з твоїх близьких, тоді і кажи, що молодці….

Мудрость поколений

15/05/2013

Никто не имеет права на украинской земле избивать украинских женщин как и где бы это не было. А всё это порождение «азаровщины» , когда через все фискальные органы страны украинцев, через ненасытность азаровской фискальной системы, лишили возможности заниматься предпринимательством, а понаехавшие иностранцы со всей Средней, Восточной и Юго-Восточной Азии, Кавказа, Афганистана, Китая за взятки чиновникам украинского Правительства скупили, арендовали или просто нагло отобрали все рынки, площадки возле станций метро, вокзалов и т.д , заставив украинских бабушек продавать свою выращенную продукцию на тротуарах, потому что так хочет министр c/x Присяжнюк и Премьер Азаров. Вот и наглеют « Анары Меджидовы оглы» и же с ними по отношению к украинским женщинам. И пока в Украине будут в Правительстве, Верховной Раде, Генпрокуратуре, Судах, МВД, СБУ и др. государственных организациях иностранцы в подавляющем большинстве, до тех пор и будет: В Тернополе местный предприниматель кавказского происхождения напал на двух девушек и жестоко их избил. Одна из них – 19-летняя София Гусак – оказалась родственницей лидера “Свободы” Олега Тягнибока и сотрудницей Тернопольского облсовета. Это всё провокации азаровского Уряду,что бы спровоцировать Тягнибока.Поэтому этот Уряд и действуёт фашистскими и НКВДскими методами и провокациями, которые придумивают у путинских спецслужбах, воплощаются азаривскими урядовцами, а исполнители непосредственно на местах азера. Так сказать проверяют мужскую гордость украинцев.

'

15/05/2013

КАСТРУВАТИ його, та тих ідіотів які його підтримуютЬ !

Запроданец

15/05/2013

Когда бьют сволотовцев это всегда хорошо! Молодец айзер, вся Украина поддерживает тебя!

Асланчику

15/05/2013

Твой дом хорошо гореть будет

Берл Лазар

15/05/2013

Проклятые гои должны быть жестоко покараны за нападение на б-гоизбранный народ!

песиміст

14/05/2013

їдь Карабах відвойовуй, правовірний!

Аслан

14/05/2013

Да вы все ссыте , потому что мы дружный народ , по всему миру мы горой стоим за правоверных .

сеня

14/05/2013

какой бесценный молодо1 специалист в Тернопольском областном совете)))))))))))

 • Pingback: В Тернополе кавказец жестоко избил родственницу Тягныбока. Город замер | koltovskiy

 • Свідок

  14/05/2013

  Поки молода Софія лежить у лікарні цей іноземець вільно роз’їжджає по Тернополю. Мабуть мєнти вірять, що поки йде слідство він буде адекватніший і більше нікого і лікарню не відправить.

 • Pingback: У тернопільської “Свободи” новий ворог – азери?

 • don

  14/05/2013

  Міліція повинна продемонструвати всім і іноземцям зокрема, що за подібні дії невідворотно наступає досить відчутне покарання – штраф, матеріальна компенсація потерпілій та депортація за межі України. Подивимося як то воно буде, маємо надію, що нам не буде соромно за наших правоохоронців і що такий випадок , який стався з Софією більше ніколи не повториться, а знахабнілий азербайджанець довіку з жахом згадуватиме як його приструнили тернопільські правоохоронці.

  песиміст

  14/05/2013

  Та хоч хай буде родичкою Кучми – яка різниця? Бидло треба покарати, ким би він там не клявся. якщо бидло є іноземцем, то покарання має бути ще жорсткішим. Понаїжджає, а потім буде як в Парижі чи Марселі… Чим займаються правоохоронні органи? Чому серед тих, хто мігрує в Україну з Кавказу так багато людей кримінального та білякримінального походження?

  Додати свій коментар

  Креатор буд
  Погода, Новости, загрузка...

  Опитування

  • Яка з тернопільських шкіл, на вашу думку, найкраще готує випускників до здачі ЗНО?

   Результати

   Loading ... Loading ...