Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет вручив міському голові Тернополя Сергію Надалу орден Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого ІІІ-го ступеня.

.

Патріарх Філарет побував на Тернопільщині сьогодні, 24 липня. Він взяв участь в освяченні собору святих Володимира і Ольги у Хоросткові Гусятинського району. Цей храм – один із найвеличніших на Тернопіллі.

– Майже десять років тому було закладено перший камінь під фундамент церкви. Хоростківський собор має два престоли, верхній і нижній. Верхній – на честь святих Володимира і Ольги, а нижній – Покрови Божої Матері, – розповів настоятель храму, протоієрей Володимир Марчишак.

Після Божественної Літургії Патріарх Філарет нагородив міського голову Тернополя Сергія Надала, а також депутата Тернопільської міської ради Михайла Головка орденами святого рівноапостольного князя Володимира Великого. Відзнаки вручено за заслуги у відродженні духовності в Україні та утвердження Помісної Української Православної Церкви.

– Мені надзвичайно приємно сьогодні отримати таку високу нагороду від церкви. Дякую Вам за оцінку моєї роботи. Ця відзнака буде добрим стимулом працювати ще краще для тернополян, для розбудови нашої української церкви, – зазначив міський голова Сергій Надал.

Відтак, мер Тернополя передав Патріарху символічний подарунок від міської ради та вручив запрошення на святкування Дня міста Тернополя.