сокол ярослав, нива тернопільРезультат поєдинку з болградським СКАД-Ялпугом більш, ніж переконливий – 1:4 на чужому полі.

Тернопільська команда жодного разу не дала засумніватися опонентам у перевазі в класі. Завдяки ударів селекціі, що була проведена в останні тижні, “Нива” вперше за останні роки нагадує боєздатний колектив.
У звітному поєдинку тернополяни першими відкрили рахунок. Гол з пенальті забив Нечипорук. Подвоів перевагу гостей вихованець школи київського “Динамо” Ярослав Сокол. Це сталося на 49-ій хвилині. Господарі змогли забити гол престижу і на певний період відновити інтригу – 1:2.
Однак це тривало недовго. На 78-ій хвилині ще один гол забив Сокол – 1:3, а на 82-ій – Галенко – 1:4.
Це перша перемога “Ниви” в сезоні. Є надія, що “Нива” почне виправдовувати аванси, видані напередодні сезону.