Олег Мартинюк: Гріш – ціна, в базарний день! N’est-ce pas, Vasiliy?

20/05/2012 0
Розмір тексту:

Вряди-годи, так і хочеться скористатись з примарної можливості замовчати проблему. І від того замовчування, сподіватись, що проблема сама собою розсмокчеться. Знаєш, що це не так, ба, навіть, зовсім навпаки. А таки пробуєш.

Щось подібне спало на думку, коли джерела близькі до Тернопільського обласного КОДу останнім часом повідомляли про неприховану торгівлю одним із керманичів цього утворення виборчими округами. Саме завзяту торгівлю, а не пошуком у своїх рядах достойних претендентів. Джерела називали конкретні імена й конкретні цифри. Вірити – не хотілось. Тим більше не було бажання виставляти ці повідомлення широкому загалу на огляд. Надіявся на здоровий глузд і, бодай, крихту інстинкту самозбереження.

Реалії життя – розбили ілюзії!

Спочатку, насторожили публікації у знаній обласній газеті сумнівних даних якогось опитування щодо динаміки підтримки потенційних кандидатів у народні депутати на округах Тернопільщини. Проведеного невідомо ким. Потім, на одному з новинних сайтів з’явився переказ статті контуженого на всю голову українофоба-депутата з ПР. Як не «дивно», стосувались вони однієї й тієї ж особи. Особи – неординарної, а тому й небезпечної для місцевих партійних князьків. Як задавнених, так і новоспечених. Особи, що не вписується у звичну схему «товар-гроші-товар», яку так полюбляють наші «знані й потужні» керманичі. Більше того, позбавляє їх тієї першої складової вищевказаної формули: товару – виборчого округу.

Не хотілось вірити у те, що розроблена чітка, струнка система «здачі» округів. Шляхом висування, так званих, узгоджених, широковідомих у вузьких колах, кандидатів, які є завідомо непрохідними. Розгалужена по всій Україні!

ЕАГ “Фокус” буде прискіпливо відстежувати всі кроки у цьому напрямку зроблені місцевим керівництвом, так званої, «об’єднаної опозиції», а радше, тими двома керівниками, які перебрали на себе сміливість визначати «достойників». Будь-які натяки на «продажність», «лиття води на млин» когось там тощо, заздалегідь відкидаються. Без пояснень!

На сам кінець, хотів би поділитись однією мудрістю. Колись давно один досить неоднозначний чоловік, колишній прокурор, а потім – адвокат, котрого вже купу років з нами немає, сказав чудові слова: «Олег, «хороший хлопець» – не професія!»

Хочу повторити, але проектуючи на ситуацію. Запропонований кандидат, ймовірно, може бути прекрасною людиною, господарником, душею компанії. Але зрозуміймо! Ми обиратимемо не претендента на «Містера Всесвіт», не керуючого відділу «снаб-збита» Тернопільщини, не тамаду на фест! Ми будемо обирати НАРОДНОГО ДЕПУТАТА, політика. Тестом на придатність якого стануть відповіді на питання не на ЩО НЕ ТАК у нашій державі, а ЩО ЗРОБИТИ, яким чином щоб виправити ситуацію.

Олег Мартинюк, ЕАГ «Фокус»

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • За рік в Україні президентські вибори. За кого з можливих кандидатів Ви плануєте голосувати?

    Результати

    Loading ... Loading ...