Тернополян закликають відмовлятися не тільки від російських товарів, а й від послуг. 23 травня у Тернополі відбулася акція бойкотуз закликом не підтримувати Росію у будь-яких формах та проявах.

бойкот, СбербанкТак, у Тернополі діє кілька російських банків, і от перед одним із них люди вийшли із плакатами. Ніяких гучних чи радикальних закликів не було. Роботі банку ніхто не перешкоджав. Організатори  акції просто стояли, а інколи і відповідали на запитання перехожих тернополян.

Люди із плакатими: “Не годуй армію окупанта” і “Не купуй російських товарів” розповідають, що зібралися тут щоб проінформувати тернополян про походження цього банку.

– Користуючись їхніми послугами послугами, ми таким чином підтримуємо окупаційні дії проти нашої держави, – вважають організатори.

Майже усі перехожі з цікавістю підходили до учасників акції бойкоту. Люди підтримують таку ініціативу та згодні із активістами.

Тернополянин Володимир Михайлович каже, що уже давно відмовився від будь яких російських товарів та послуг, тому дуже радий, що знайшлися люди, які теж розділяють його думку.

– Люди молодці, я їх підтримую, такі акції потрібно частіше проводити та переконувати людей не йти в такі установи. Адже, можливо, куля, яка вбила нашого солдата була профінансована нами, а це неправильно, бо виходить, що ми вбиваємо своїх співвітчизників. У такі складні часи, ми мусимо бути ще і економічними патріотами, – вважає чоловік.

Дана акція приваблює усіх перехожих. Люди зупиняються, висловлюють підтримку та фотографують учасників акції бойкоту.

Марія Бойко, Тернопільська Липа