Нахабна “Цибулька” псує імідж Тернополя

08/12/2016 0
Розмір тексту:

Тернополяни обурені черговою “халабудою”, яку розмістили на одній з центральних вулиць міста. В порушення всіх можливих і неможливих норм поряд з популярним фаст-фудом звели металевий кіоск зеленого кольору.

Цибулька Тернопіль скандалЩоб уникнути протестів його привезли вночі, знищивши дерево, що мирно росло поруч. Місцеві мешканці звернулися до депутатів з вимогою припинити неподобство.

Земельна комісія міськради оперативно зібралася та розглянувши всі факти рекоментувала демонтувати скандальну прибудову. Команда мера Надала навряд чи прислухається до думки депутатів та городян. За останні кілька років вулиці міста заполонили огидні пластикові та металеві коробки, а зупинки громадського транспорту нагадують базари часів 90-х років.

Раніше “Цибульку” виселили з приміщення житлового будинку на вулиці Богдана Хмельницького через грубі порушення архітектурних норм. Власники задля розширення площі пошкодили капітальні стіни, що призвело до аварійної ситуації. Нині вони заперечують свою причетність до МАФу, хоча їй мало хто вірить.

Цибулька Тернопіль скандал

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • За рік в Україні президентські вибори. За кого з можливих кандидатів Ви плануєте голосувати?

    Результати

    Loading ... Loading ...