Нахабна “Цибулька” псує імідж Тернополя

08/12/2016 2
Розмір тексту:

Тернополяни обурені черговою “халабудою”, яку розмістили на одній з центральних вулиць міста. В порушення всіх можливих і неможливих норм поряд з популярним фаст-фудом звели металевий кіоск зеленого кольору.

Цибулька Тернопіль скандалЩоб уникнути протестів його привезли вночі, знищивши дерево, що мирно росло поруч. Місцеві мешканці звернулися до депутатів з вимогою припинити неподобство.

Земельна комісія міськради оперативно зібралася та розглянувши всі факти рекоментувала демонтувати скандальну прибудову. Команда мера Надала навряд чи прислухається до думки депутатів та городян. За останні кілька років вулиці міста заполонили огидні пластикові та металеві коробки, а зупинки громадського транспорту нагадують базари часів 90-х років.

Раніше “Цибульку” виселили з приміщення житлового будинку на вулиці Богдана Хмельницького через грубі порушення архітектурних норм. Власники задля розширення площі пошкодили капітальні стіни, що призвело до аварійної ситуації. Нині вони заперечують свою причетність до МАФу, хоча їй мало хто вірить.

Цибулька Тернопіль скандал

  • Теги:

Коментарі (2)

свідома українка

16/12/2016

” ..рекоментувала демонтувати скандальну прибудову.” Хто ж це так з помилками дописує на цьому сайті? Невже так складно вичитати кілька рядочків?!

фвапфуп

08/12/2016

Взятку вже хтось за це отримав, ось і будують

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Чи користуєтеся Ви субсидіями?

    Результати

    Loading ... Loading ...