На Тернопільщині стартує міжнародний турнір з санного спорту

10/08/2017 0
Розмір тексту:

Завтра у Кременці стартує довгоочікуваний турнір «Кубок Бони – 2017».

11 серпня, цієї п’ятниці, у Кременці стартує Міжнародний турнір з санного спорту «Кубок Бони-2017». Змагання відбуватимуться на навчально-спортивній базі олімпійської підготовки «Колос» до тринадцятого серпня. Для участі зареєструвалося чимало спортсменів з України та з-за кордону.

Урочисте відкриття цьогорічного турніру проведуть у перший змагальний день о 20.00 годині. Передуватимуть основним спортивним баталіям  тренувальні заїзди.

«Першого дня з десятої години ранку триватимуть тренувальні заїзди, а вже о двадцятій годині відбудеться офіційне відкриття заїзду. Основні змагальні заїзди проходитимуть 11 та 12 серпня. Участь братимуть спортсмени різного віку з України та різних країни світу. Командна гонка та приз НОК України розпочнеться у неділю о 10.30, а після цього відбудеться урочисте нагородження переможців, а також офіційне закриття змагань. Очікуємо, що буде сформовано дванадцять команд, до яких входитимуть спортсмени з різних країн світу», – розповідає директор Кременецької дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» Анатолій Малищик.

Кременецьку санну трасу почали будувати ще у дев’яностих роках, а завершили у 2004-му. Нині споруда відповідає правилам проведення змагань Міжнародної Федерації санного спорту. У 2006-му році санній трасі надано статус навчально-спортивної бази олімпійської підготовки з санного спорту.

До слова, що у 2003-му році змагання внесли до єдиного календаря Міжнародної Федерації санного спорту.

Софія Романська

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Де плануєте відпочивати влітку?

    Результати

    Loading ... Loading ...