На фінансування з Фонду регіонального розвитку претендують ще більше 30 проектів

15/06/2017 0
Розмір тексту:

23 проекти відібрані для фінансування з Державного фонду регіонального розвитку успішно пройшли «захист» у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. На їх реалізацію із Фонду регіонального розвитку буде виділено майже 56 мільйонів гривень. Ще 23 мільйони по співфінансуванню виділять із місцевих бюджетів.

Які саме проекти будуть реалізовані ми писали тут.

У Тернопільській облдержадміністрації також відібрали другу чергу проектів, які можуть бути профінансовані з Фонду регіонального розвитку. За даними департаменту економічного розвитку і торгівлі конкурсний відбір пройшли ще 34 проекти на загальну суму понад 70 мільйонів. У галузі освіти – 11 проектів, охорони здоров’я – 7, житлово-комунального господарства та екології – 4, будівництво, ремонт та реконструкція доріг – 3 проекти, у галузі соціального захисту – 3, у галузі культури – 5, у галузі спорту – 1 проект. Їх «захист» у Мінрегіонбуді пройде 20 червня.

Нагадаємо, що цього року для Тернопільської області із Державного фонду регіонального розвитку передбачено фінансування у розмірі 115 мільйонів гривень.

Ольга Трач

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • За рік в Україні президентські вибори. За кого з можливих кандидатів Ви плануєте голосувати?

    Результати

    Loading ... Loading ...